Medcezir Mira Bindallısı

Medcezir 75. bölüm kına kıyafetleri Mira'nın kınalığı ve kna tacı

Medcezir 75. bölüm kına kıyafetleri Mira’nın kınalığı ve kna tacı

Medcezir 75. bölüm heyecanlı,eğlenceli anları ile izleyicileri ile buluştu. Medcezir 75.bölüm kıyafetleri muhteşem bir şölen gibi oldu. Yaman ve Mira düğünü için yapılan hazırlıklar tamamlandı ve yaman ile Mira sahilde bir düğün ile evlendiler. Medcezirde düğün olunca şık kıyafetlerde bizlerle buluştu.Birde düğün öncesi kına olunca kına kıyafetleri ve bindallı şıklığı yaşadık.

Medcezir 75. bölüm Mira kınası göz kamaştırıcı güzellikte kıyafetleri ile beğenileri toplarken ,özellikle Mira bindallısı ile çok beğenildi ve en çok aranan konular arasında yer aldı. Mira’nın bindallısı çok gösterişli ve şık bir modeldi.Lacivert işlemeli kaftanı kemer tamamlarken,bindallısında kaftanın içine beyaz dantel elbise giyen Mira kına tacı ve kolyesi ile muhteşem bir görünüm sergiledi.

Medcezir Mira kına gecesinde Mira’nın bindallısının yanında Medcezir kızlarının da kıyafetleri de çok güzel ve şıktı. Eylül pembe elbisesi ile beğenilirken; Beren ise yaşına uygun çiçekli elbisesi ile çok şıktı.Sude ise gelin annesi olarak giydiği straplez elbisesi ile beğenildi.

Mira’nın Kınalığı:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. Ozden dedi ki:

    Miranin kinasinda giydigi bindalli hangi sponsor. Nerden bulabilirim?

  2. demet bayrak dedi ki:

    miranın kaftanı ve aksesuarları LALORGANIZASYON’a aıttır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.