Medcezir Düğün Kıyafetleri

Medcezir  düğün kıyafetleri

Medcezir düğün kıyafetleri

Medcezir 75. bölümde düğün var. Yaman ve Mira sonunda mutlu bir düğünle evlenecekler. Yaman ve Mira sahil düğünü ile evlenirken konuklar şıklıklarından hiç bir şey kaybetmiyorlar. Şık elbiseler şık sandalet ve takılarla tamamlanıyor.

Medcezir düğün kıyafetleri şıklıkları ile göz kamaştırıyor. Sude  düğün elbisesi olarak siyah straplez ,uzun abiye elbisesini ,saç aksesuarı ile tamamladı.beren ise önü kısa arkası uzun beyaz çiçekli straplez elbisesi ile muhteşem görünüyor. Faruk ise mavi ceket ve beyaz gömlek ile düğünde Mira’nın ailesi olarak yer aldılar.

Medcezir düğün kıyafetleri arasında Sedef mor uzun elbisesi ile çok beğenildi. Mert mavi ceket,mavi gömlek ve siyah pantolon ile çok şık görünürken,Selim Serez lacivert ceket ve pantolon içine beyaz tişört giyerek spor takımı ile çok şık görünüyor.

Eylül ise püsküllü bej rengi elbisesi ile güzel,şık ve zarif görünüyor. Medcezir düğün kıyafetleri içinde tabi ki en önemli olan Mira gelinliği ve Yaman damatlığı oluyor. Mira balık etek formunda,dantel derin göğüs dekolteli gelinliği ile romantik ve çok güzel görünüyor.

Merdcezir kıyafetleri arasında Yaman damatlığı çok şık. yaman lacivert siyah smokin damatlığını beyaz gömlek ile tamamladı.Sizlerde Medcezir düğün kıyafetleri ve markaları ile detaylı bilgi için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

1 Cevap

  1. Hayrunur dedi ki:

    Miranın inci kolye markasını öğrenebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.