Medcezir 77. Bölüm Final Kıyafetleri


Medcezir 77. bölüm 12 haziran kıyafetleri

Medcezir 77. bölüm 12 haziran kıyafetleri

Medcezir 77. bölüm ile 12 haziran Cuma akşamı tüm hayranlarını üzerek veda ediyor. Medcezir Veda izleyenlerin merak etmesine neden olan fragmanları ile bekleniyor. Ayrıca Medcezir final yapması ile birlikte izleyenlerini çok üzdü. Medcezir 77. bölüm fragmlanında Yaman ve Mira’nın hüzün dolu anları görülüyor. Mira ameliyata giderken görünen sahnelerden sonra Mira uyanacak mı? Mira iyileşecek mi? sorularını akıllara getiriyor. İzleyenlerin en azından mutlu son bekledikleri Medcezir dizisinde Selim’in de üstü başı kan içinde olunca; Nasıl bir final izleyenlerde merak uyandırıyor.

Medcezir 77. bölüm final kıyafetleri arasında Mira’nın Yaman ile şarkı söylediği sahnede giydiği şortlu siyah tulumu ve takılarla kombini çok şık görünüyor. Mira ayrıca kot şort ve beyaz bluz ile yaptığı kombin ile de oldukça hoş ve trend görünüyor. Medcezir veda kıyafetleri arasında Eylül de şortlu tulum ile görünüyor.

Medcezir 77. bölüm kıyafetleri arasında Yaman mavi gömlek ile çok şık görünüyor ve hayranlarından tam not alıyor.  Medcezir final kıyafetleri şık görüntüleri ile izleyenlerden tam not alacak. Medcezir 77. bölüm final kıyafetleri izleyenlerin meraklı bekleyişleri arasında galerimizde sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Medcezir 77. Bölüm 12 Haziran Final Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.