Medcezir 75. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 75. bölüm dizi kıyafetleri

Medcezir 75. bölüm dizi kıyafetleri

Medcezir sona doğru yaklaşırken Mira ve Yaman’ın düğün hazırlıkları son hızıyla devam ediyor. Medcezir 75. bölüm de ise kına var. Kına hazırlıkları yapan Mira ve arkadaşları her zaman ki gibi kına hazırlıklarında da çok eğlenecekler.Kına gecesi Yaman ise erkek arkadaşları ile kutlama yapacak.

Medcezir 75. bölüm kıyafetleri çok şık ve çok dikkat çekecek kombinlerle karşımızda olacaklar. Medcezir kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da beğenileri toplayacak. mira kınası ile birlikte Medcezir kızları en güzel halleri ile bizlerle buluşurken Mira kınalığı ve kına duvağı ise çok beğenilecek.

Medcezir 75. bölüm kıyafetleri arasında Mira2nın kol detaylı bluz ve şort kombini en çok dikkat çekecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alırken,Mira şort kombinleri ile bu hafta sezonun trendini belirleyecek. Mira’nın desenli şort tulum ve uzun gömlek kombini ise dikkatlerden kaçmayacak.Medcezir 75. bölümde Eda desenli şort ve sarı bluz ile trendleri yakalayacak.

Medcezir kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer isim ise Eylül kıyafetleri oluyor. medcezir 75. bölüm Eylül kıyafetleri arasında özellikle kına hazırlıklarında Eylül’ün giydiği desenli etek,ekru bluz ve kolye kombini beğenileri toplayacak.

Medcezir  75. bölüm dizi kıyafetleri arasında Sude’nin sarı elbisesi ve kına gecesi giydiği siyah elbisesi çok beğenilirken Sedef’in desenli elbisesi ise göz kamaştırıcı görünüyor.Sadece hanımların değil Medcezir Yaman kıyafetleri, Mert kıyafetleri ve Selim kıyafetleri de dikkat çekecek. Medcezir 75. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizleri bekliyorlar.

Medcezir 75.bölüm Kıyafetleri ve Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.