Medcezir 74. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Medcezir 74. bölüm kıyafetleri

Medcezir 74. bölüm kıyafetleri

Medcezir dizisi final tarihinin belli olması ile birlikte Medcezir dizi fanları çok üzüldü ve dizinin final yapmaması için büyük çaba harcıyorlarsa da dizi 12 Haziran Cuma akşamı izleyicisine veda edecek. Medcezir 77. bölüm ile ekranlardan ayrılırken Medcezir 74. bölüm ise oldukça eğlenceli geçecek gibi görünüyor. Tabi Orkun her zaman ki gibi güzel giden olaylara kötü bir müdahale etmezse.

Medcezir 74. bölüm kıyafetleri de olaylar kadar dikkat çekecek. Medcezir 74. bölüm kıyafetleri arasında Mira kıyafetleri ile beğenileri toplayacak. özellikle Yaman’ın doğum günü kıyafetleri dikakt çekerken Mira’nın desenli elbise ve kot yelek kombini çok beğenilecek. Birde Eylül’ün Fuşya elbisesi çok şık görünüyor. tabi Yaman’ın yeşil gömleği ile siyah pantolonu ise Yaman’ın yakışıklılığını pekiştirerek dikkat çekecek.

Medcezir 74. bölüm kıyafetleri arasında Sude’nin sezonun trendini yansıtan sarı elbisesi de çok beğenilecek. Tabi Medcezir kahramanlarının kıyafetleri çok şıklar. Medcezir dizisponsorları merak edenler ve öğrenmek isteyenler için galerimizde sizlerle buluşuyor. Medcezir 74. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizleri bekliyor.

22 Mayıs Medcezir 74. Bölüm Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.