Medcezir 73. Bölüm Kıyafetleri


Medcezir 73. bölüm kıyafetleri gelinlikleri

Medcezir 73. bölüm kıyafetleri gelinlikleri

Medcezir Cuma akşamlarının en çok izlenen ve beğenilen dizisi olarak izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Medcezir 73. bölümde Mira ve arkadaşları gelinlik provasına gidiyorlar. Mira’nın düğünü için gelinlik seçmesine yardım etmeye giden arkadaşları da gelinlik deniyorlar ve tam bir parti havasında geçen gelinlik provasında bakalım Mira prenses etek gelinliği mi yoksa dantel detaylı balık etek gelinliği mi tercih edecek?

Medcezir 73. bölüm kıyafetleri gelinlikler dışında da çok şık ve güzel görünüyorlar. Medcezir Serenay Sarıkaya/ Mira kıyafet kombinleri her hafta en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alırken ,Çağatay Ulusoy /Yaman kıyafetleri de yakından izleniyor.Tabi Eylül kıyafetleri,Mert kıyafetleri ,Sedef kıyafetleri ve tüm Medcezir kıyafetleri merakla takip ediliyor.

Medcezir dizisponsorları kimler , bu hafta kim nerede giyiniyor soruları dizi kıyafetleri arasında en çok sorulanlar arasında yer alıyor. Sizlerde Medcezir 73. bölüm kıyafetleri ve Medcezir  gelinliklerini merak ediyorsanız, yakından incelemek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

2 Cevaplar

  1. esma dedi ki:

    serenay hanım sizin hayranınızım lütfen çankırıya geli

  2. esma dedi ki:

    lütfen medcezir bitmesin birde sizi çankırıya bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.