Maral En Güzel Hikayem 16. Bölüm Kıyafetleri

Maral 16. bölüm kıyafetleri

Maral 16. bölüm kıyafetleri

29 Ekim Perşembe akşamı 17. bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek olan Maral En Güzel Hikayem dizisi 16. bölümde bakalım neler olacak? Maral sonunda hayallerinin peşinde mi gidecek ? Yoksa yakınlaşan Maral Sarpla mı kalacak? Halis ile Sarp arasında neler olacak?Maral En Güzel Hikayem 16. bölüm izleyenleri tarafından heyecanla beklenirken dizi kıyafetleri de dizi modası takipçileri tarafından bekleniyor.

 

Maral En Güzel Hikayem 16. bölüm kıyafetleri arasında Maral kıyafetleri ve Sarp kıyafetleri en çok dikkat çeken kıyafetler arasında yer alıyor.Maral ceket, pantolon, etek ve bluz modelleri kadar aksesuar modelleri de çok beğeniliyor. Bununla beraber Sarp yaşadığı değişim ile birlikte giydiği şık takım, gömlek, pantolon, ceket ve kazaklarla beğenileri topluyor.

 

Maral 16. bölüm kıyafetleri pek çok kişi tarafından beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor. sarp kıyafetleri sonbahar erkek modasına yön verirken Maral kıyafetleri ise sonbahar kadın modasına yön veriyor. Maral En Güzel Hikayem kıyafetleri ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

22 Ekim Maral 16. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.