Maral En Güzel Hikayem 14. Bölüm Kıyafetleri

Maral 14. bölüm kıyafetleri

Maral 14. bölüm kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 14. bölüm heyecanla beklenirken Sarp ile Maral arasında olaylar nasıl gelişecek? sarp Maral’ın kalbini yeniden kazanacak mı ? Deniz ile ilgili sırrı Halis öğrenecek mi? Maral aşkına yenilip Sarp’a dönecek mi? Yoksa Yiğit’in evlilik teklifini kabul edecek mi? Yiğit göründüğü gibi biri mi?Maral En Güzel Hikayem dizisinde sorularımızın cevaplarını ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz, ama şimdi sizlerle Maral 14. bölüm kıyafetlerini yazımızda göreceğiz.

 

Maral En Güzel Hikayem 14.bölüm kıyafetleri ve dizi sponsorları dizi kıyafetleri ve markaları arasında merak ile takip edilmeye devam ediyor. Hazal Kaya /Maral kıyafetleri ve markaları; Aras Bulut İynemli/Sarp kıyafetleri ve dizi sponsorları ve de Ceyda Düvenci/Deniz kıyafet markaları neler hepsini bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

 

Maral En Güzel Hikayem kıyafetleri arasında Deniz 14. bölümde dantel detaylı mavi elbisesini bordo renk clutch çantası ve şık küpeleri ile tamamlıyor.Kendine güvenen ve bakımlı bir kadın olan Deniz günlük şıklıkta dahi gösterişli kıyafetleri tercih ediyor.

 

Maral 14. bölüm kıyafetleri arasında en çok beğenilecek olan kombinlerden birisi Maral desenli mini etek, bordo bluz ve kot ceket kombini olacaktır. sezonun trendlerini yansıtan bir diğer Maral kıyafeti ise siyah deri ceket , kamuflaj desen pantolon ve yüksek topuklu siyah botlardan oluşan şık kombin olacak.Maral her hali ile bir başka şık ve güzel görünerek Maral kıyafetleri takipçilerinin beğenisini kazanıyor.

 

Maral En Güzel Hikayem Sarp kıyafetleri özellikle yeni sezonda dikkat çeken bir şıklığa sahip. Sarp takım elbise modelleri kadar gömlek ve pantolon kombinleri ile erkek modasına sezonda yön verecektir. Sarp 14. bölüm için koyu mavi gömlek , lacivert pantolonunu bordo renk kazak ile tamamlamış. Maral En Güzel Hikayem 14. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak mı ediyorsunuz? O halde galerimizde bulunan resimlere tıklamalısınız.

 

8 Ekim Maral En Güzel Hikayem Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.