Maral 13. Bölüm Yeni Sezon Kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 13. bölüm yeni sezon kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 13. bölüm yeni sezon kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem yeni sezon 13. bölüm ile 1 Ekim perşembe akşamı bizlerle buluşacak.Maral dizisi sevenler uzun bir bekleyişin ardından Maral En Güzel Hikayem 2. sezon ilk bölüm ile ekranların başında toplanacaklar.

 

Maral En Güzel Hikayem 13. bölümde neler olacak?

Maral 12. bölüm sonunda Sarp’ı Alara ile öpüşürken görmüştü ve dizi böylece Maral’ın çok üzgün olması ile bitmişti. Maral ve Sarp arasında işler değişecek ve Maral sarp’tan ayrılacak. Halis Bey ise Sarp’a ders vermek için annesini de içine alan bir oyun oynayınca Sarp çileden çıkar ve Sarp’ın karşısına çıkan Hakan isimli adam sayesinde herşey değişir ve aradan bir yıl geçer. 1 yıl Sarp’ı hiç görmeyen Maral ondan umudunu kesmiştir ve 1 yıl sonunda Sarp’ı gördüğünde kalp çarpmaları yeniden başlar , bu arada Maral onu seven ve ona şevkat gösteren ama kendisinin sevmediği Yiğit ile birliktedir. Maral hayatına nasıl devam edecek? Sarp’ı affedecek mi, yoksa yeni kurduğu hayatına mı devam edecek? sarp Maral2ı geri kazanacak mı? Tüm bu sorularımızın cevabı Maral 13. bölümde bizlerle olacak.

 

Maral En Güzel Hikayem dizi kıyafetleri bu sezonda da sitemizde sizlerle buluşmaya devam edecek. Bizler Dizi ve Moda ekibi olarak Maral kıyafetleri ile her hafta sizleri buluşturmaya devam edeceğiz. Maral yeni sezon tanıtım kıyafetleri ve Maral 13. bölüm kıyafetleri bu yazımızda sizleri bekliyor.

 

Maral En Güzel Hikayem yeni sezon tanıtım kıyafetleri arasında Maral gelinliği büyük dikkat çekti. Maral kimle evleniyor sorusu ise merak edilen konulardan birisi oldu. Maral dantel detaylı A model gelinliği,topuz saçları  ve şık gelin makyajı ile çok güzel görünürken bakalım damat kim olacak?

 

Maral En Güzel Hikayem 13 bölüm kıyafetleri arasında ise en çok Maral beyaz bluz, gri bol pantolon kombini beğenilecek. sezonun trendlerini yansıtan kolları İspanyol model ve omuzları açık olan bluz ve pantolon  çok hoş görünüyor. Ayrıca Maral’ın desenli uzun etek, siyah bluz ve siyah deri ceket ve dolgu topuk siyah ayakkabılarla yaptığı şık kombinde sonbahar modasını yansıtıyor.

 

Maral kıyafetleri arasında Sarp kıyafetleri her zaman dikkat çeken ve beğenilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alırken , özellikle Sarp takım modeli çok beğenildi.Deniz kıyafetleri ise her bölüm olduğu gibi bu bölümde de en çok aranan bayan dizi kıyafetleri arasında yer alacaktır.

 

Maral En Güzel Hikayem kıyafetleri sezonda pek çok kişinin stiline ilham kaynağı olurken, sezonun moda trendlerini belirlemede de rol oynayacak. dizi modasına yön veren Maral kıyafetleri yeni sezon tanıtım kıyafetleri ve 13. bölüm kıyafetleri ile birlikte sizleri galerimizde bekliyor.

 

1 Ekim Maral En Güzel Hikayem Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.