Maral 12. Bölüm Sezon Finali Kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem sezon finali kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem sezon finali kıyafetleri

Maral En Güzel Hikayem 11. bölüm Maral’ın başarı ile organize etiği defile ile son bulurken Maral 12. bölüm ile sezon finali yapacak, bu durum Maral izleyicisini aslında hayal kırıklığına uğrattı. En azından Haziran ortalarında sezon finali yapacağı düşünülen Maral 21 Mayıs Perşembe akşamı 12. bölüm ile sezon finali yapacak.

Maral En Güzel Hikayem sezon finali kıyafetleri ise yine her bölüm olduğu gibi dikkat çekici modelleri ve kombinleri ile beğenileri toplayacak. Maral 12. bölüm kıyafetleri arasında Maral kırmızı elbise kombini çok beğenilecek. Maral’ın 11. bölümde defile için giydiği gri mini elbisesi çok konuşulan ve beğenilen kıyafetler arasında yer aldı. Maral mini elbise modeli ve tasarımcısı galerimizde sizi bekliyor.

Maral dizi kıyafetleri arasında Alara ve Deniz kıyafetleri de çok beğeniliyor. Alara’nın sezon finalinde tercih ettiği gömlek jean kombini ise sezonun trendi bir model.Maral 12. bölüm sezon finali kıyafetleri arasında Deniz her zaman gibi siyah elbisesi içinde çok cool görünüyor. Deniz bakımlı ve şık bir kadın olarak dizi kıyafetleri takipçilerinin yakın markajında yer alıyor.Maral En Güzel Hikayem 12. bölüm sezon finali kıyafetleri ve markaları sizleri galerimizde bekliyor.

Maral Sezon Finali Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.