Kiraz Mevsimi Yeni Sezon 52. Bölüm Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 52. bölüm yeni sezon kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 52. bölüm yeni sezon kıyafetleri

3 Ekim Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarında yeni sezona başlayacak olan Kiraz Mevsimi dizisi heyecanı izleyicisini sardı. Kiraz Mevsimi izleyicisi heyecanla yeni sezonun başlamasını bekliyordu. 52. bölüm ile yeni sezona merhaba diyecek olan Kiraz Mevsimi dolu dolu bir bölüm ile izleyenleri ile buluşuyor.

 

Kiraz Mevsimi 52. bölümde olacaklar:

Öykü ve ayaz düğünde olanlar yüzünden gergindirler ve Ayaz’ın gerginlikle söylediği bir söz zaten üzgün olan Öykü’yü daha çok üzecek ve ani bir karar almasına sebep olacaktır.

Arkadaşları, Öykü ve Ayaz’ı bir araya getirmek için çabalarken Ayaz ve Öykü inatlarından ve gururlarından vazgeçerek  kavuşacaklar mı?

İtalya ‘ya giden  Öykü’nün İtalya’da karşılaştığı Nazmi Bey, Öykü’nün hayatını tamamen değiştirecek ve çevresindeki herkesi etkileyecek bir hamle yapar.

Yaşadıkları her üzüntü, kavga, tartışmadan sonra her şeye rağmen yine de mutluluğu bulan Öykü ve Ayaz’ı yeni sezonda arkadaşlarıyla dramatik, komik ve romantik maceralar bekliyor.

 

Kiraz Mevsimi kıyafetleri ile de yakından takip edilmeye devam edecek. Kiraz Mevsimi yeni sezon tanıtım fragmanlarının ekranlarda dönmesi ile birlikte Kiraz Mevsimi dizi kıyafetleri merak edildi ve en çok aranan konular arasında yer aldı.

 

Kiraz Mevsimi yeni sezon kıyafetleri arasında yer alan Öykü kıyafetleri izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Öykü beyaz omuzları açık uzun elbisesi ve elbiseyi kombinlediği şapka ve kemeri ile beğenilirken , Boyundan bağlı elbisesi ve at kuyruğu saçları ile çok hoş görünüyor.Ayazla romantik anlar yaşarken göründüğü sahne de giydiği kırmızı elbise modeli ise genç hanımların en beğendiği kıyafetler arasında yer alacak.

 

Kiraz Mevsimi 52. bölüm kıyafetleri arasında Ayaz tişört, pantolon, gömlek ve ceketleri ile dikkatleri çekmeye devam edecek. Ayaz şık ceketlerini birbirinden uyumlu tişört ve gömleklerle kombinleyecek. Ayaz kıyafetleri erkek modasına yön vermeye devam edecektir.

 

Kiraz Mevsimi kıyafetleri sezonda Burcu kıyafetleri ve stili ile takip edilirken Sibel kıyafetleri ve tarzı yakından izlenecek ve Şeyma kıyafetleri ile beğenileri toplayacaktır. Mete kıyafetleri ve Emre kıyafetleri ise erkek modasının takip edilen kıyafetleri arasında yer alacak. Kiraz Mevsimi 52. bölüm yeni sezon kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerde galerimizde bulunan resimlere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

3 Ekim Kiraz Mevsimi Yeni Sezon Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.