Kiraz Mevsimi Dizisi 55. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 55. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 55. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi Cumartesi akşamları Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşarak izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Yediden yetmişe pek çok kişinin severek izlediği Kiraz Mevsimi dizisi sadece konusu ve yaşanan olayları ile değil dizide giyilen kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Kiraz Mevsimi dizi sponsorları Cumartesi akşamlarının en çok merak edilen ve aranan konuları arasında yer alıyor.

 

Özge Gürel’in canlandırdığı Öykü kıyafetleri ile de çok beğeniliyor. Öykü 55. bölüm kıyafetleri yine şahane görünüyor. Kiraz Mevsimi 55. bölüm kıyafetleri arasında Öykü’nün desenli uzun kırmızı elbisesi ve kahverengi deri ceket kombini çok şık ve trend görünüyor. Öykü beyaz bluz, renkli fular ve siyah deri ceket ile ise fresh bir görünümde.

 

Kiraz Mevsimi kıyafetleri arasında Şeyma kıyafetleri de çok beğeniliyor. Şeyma 55. bölüm kıyafetleri arasında kırmızı elbisesi dikkat çekiyor.Bir diğer beğenilen kırmızı elbiseyi ise Öykü’nün annesi Meral giyiyor.

 

Dizinin kötü mü iyi mi belli olmayan karekteri Önem ise her hafta modacı kimliğine yakışır şıklıkta görünüyor.Önem 55. bölüm kıyafetleri arasında  yakası beyaz ,asimetrik kesim siyah elbise ile trend görünürken; Önem mavi göğüs dekolteli elbisesi ile çok şık görünüyor.

 

Kiraz Mevsimi dizisinde giyilen kıyafetler arasında Ayaz kıyafetleri erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Ayaz kombinleri ile çok beğenilirken Mete kıyafetleri de beğenileri toplamaya devam ediyor.Diziye yeni katılan İz kıyafetleri de oldukça dikkat çekiciler.Kiraz Mevsimi 55. bölüm kıyafetleri ve markaları ile detayları öğrenmek istiyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

31 Ekim Kiraz Mevsimi 55. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.