Kiraz Mevsimi 56. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 56.bölüm dizi kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 56.bölüm dizi kıyafetleri

Fox Tv ‘nin sevilen dizilerinden olan kiraz mevsimi Cumartesi akşamları pek çok kişinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Her Cumartesi akşamı izlenme rekorları kıran Kiraz Mevsimi kıyafetleri de çok beğeniliyor.

 

Kiraz Mevsimi kıyafet sponsorları yakından takip edilerek dizide kim hangi markayı giymiş ,kim kime sponsor yakından takip edilmeye devam ediyor.Kiraz Mevsimi 56. bölüm kıyafetleri de çok beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor. Özellikle bayan dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alan Kiraz Mevsimi erkek dizi kıyafetlerinde ise Ayaz kıyafetleri ile ön plana çıkıyor.

 

Özge Gürel tarafından canlandırılan Öykü kıyafetleri dikkat çekmeye ve pek çok kişinin tarzını etkileyen devam ediyor.Kiraz Mevsimi  56. bölüm Öykü kıyafetleri yine çok beğenilecek. Öykü gri elbisesi farklı modeli ile dikkat çekerken Öykü kırmızı etek ve siyah triko bluz bu haftanın en çok beğenilecek kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kiraz Mevsimi dizi kıyafetleri arasında yer alan Burcu kıyafetleri de her hafta dizi kıyafetleri arasında dikkatleri çekiyor. Burcu 56. bölümde taba rengi mini elbisesi ve beyaz ayakkabıları ile beğenileri kazanacak. Şeyma ise siyah puanlı sarı tulumu ile çok dikkat çekici görünüyor. Dizinin yeni sezon kadrosunda yer alan Naz kıyafetleri de pek çok hanım tarafından yakından takip ediliyor. Naz bu hafta mini etek, beyaz gömlek, siyah mont ,siyah bot ve siyah çanta ile şık görüntüsünü sürdürüyor.

 

Dizi modasının ön planda olduğu  ve dizi kıyafetlerinin yakından takip edildiği bu dönemde en çok dikkat çeken dizilerden Kiraz Mevsimi 56. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları sizlerde galerimizi gezerek görebilirsiniz.

 

7 Kasım Kiraz Mevsimi 56. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.