Kiraz Mevsimi 54. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 54. bölüm dizi kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 54. bölüm dizi kıyafetleri

Kiraz mevsimi her geçen gün artan ve güçlenen oyuncu kadrosu ile pek çok kişinin daha dikkatle izlediği diziler arasında yer alıyor. Yeni sezonda Ayaz’ın ses değişikliği başta yadırgansa da sonrasında hemen alışıldı. Ayaz tavırları ve güçlü oyunculuğu ile bunun üstesinden geldi. Şimdilerde diziye Naz karekteri ile dahil olan ve dizinin sarışın kötü kadını olacak olan Özge İnce bakalım dizide nasıl olacak? Özge İnce Naz’ın  Kiraz Mevsimi dizisine hareketlilik katacağını düşünüyorum. Kiraz mevsimi tüm bu olaylarla birlikte önceki sezonda da olduğu gibi bu sezonda da dizi kıyafetleri ile de çok beğeniliyor.

 

Kiraz Mevsimi kıyafetleri sezonda Öykü’nün daha şık görünümleri ile bizlerle buluşuyor. Öykü şıklığı kadar Ayaz kıyafetleri de çok beğeniliyor. Ayaz pantolon, gömlek, tişört ve ceket modelleri kadar ayakkabıları da çok beğeniliyor.Ayaz erkek modasına yön vermeye devam ediyor.

 

Kiraz Mevsimi 54. bölüm kıyafetleri ise şık kombinler ve farklı tarzlar ve stillerden oluşuyor. Şeyma kıyafetleri özellikle 54. bölümde oldukça dikkat çekiyor. Naz ise cesur ve şık kombinleri ile beğenilirken Sibel 54. bölüm kıyafetleri ile hanımlardan tam not alacak.  Kiraz Mevsimi 54. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar merak edenler ve takip edenler için galerimizde.

 

24 Ekim  Kiraz Mevsimi Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.