Kiraz Mevsimi 53. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 53.bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 53.bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi dizisi 53. bölüm ile 17 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara gelirken izleyenler Önem ile Öykü arasında başlayan savaşta neler olacağını , Öykü ile Ayaz aşkının nasıl gelişeceğini ve Sibel ile İlker ayrılacaklar tüm bunları çok merak ediyor ve merakla bekliyor. Bununla beraber dizi de giyilen kıyafetler ve markaları da yakından izlenen konulardan birisi. Kiraz Mevsimi kıyafetleri en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Kiraz Mevsimi 53. bölüm kıyafetleri, dizi sponsorları ve markaları neler, Öykü hangi marka kıyafetleri giyiyor? Ayaz kıyafet sponsorları kimler işte tüm bu soruların cevaplarını her hafta araştırarak sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Kiraz Mevsimi 53. bölüm Öykü kıyafetleri arasında özelikle siyah tulumu çok beğenilecek. Öykü siyah tulumunu çok şık dal şeklinde küpe ile tamamlıyor ve beğenileri kazanıyor.

 

Kiraz Mevsimi dizi kıyafetleri arasında yer alan Burcu kıyafetleri her hafta farklı kombinleri ile beğenileri topluyor. Burcu 53. bölüm için desenli mini mavi etek ve ekru kolsuz bluz tercih ediyor ve kombini gri düz ayakkabılar ile tamamlıyor . Şeyma ise uzun çizgili yarım kol ceketini beyaz pantolon ve tarz yeşil bluz ile tamamlıyor.Ayrıca Şeyma bu hafta şık bir saç aksesuarı ile ekranlarda yer alıyor. Ayaz kıyafetleri bu hafta da erkek modasına yön vermeye devam ediyor. Sizlerde Kiraz Mevsimi 53. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

 

17 Ekim Kiraz Mevsimi 53. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.