Kiraz Mevsimi 51. Bölüm Sezon Finali Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 51. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 51. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 51. bölümde Öykü ve Ayaz düğünü ile karşımızda olacaklar.Kiraz Mevsimi 51. bölüm eğlenceli anlara sahne olurken Öykü gelinlik ve düğün için arkadaşları ve aileleri arasında çekişmeleri çözmeye çalışacak ve arada kalacak. Kiraz Mevsimi düğün kıyafetleri tüm hanımların ve beylerin dikkatini çekecek şıklıktalar.

Kiraz Mevsimi 51. bölüm sezon kıyafetleri arasında Öykü gelinliği ve Ayaz damatlığı dikkat çekiyor. Bununla beraber Şeyma, Sibel ve Burcu  düğün elbiseleri aynı renk olması ile birlikte dikkat çekiyor. Nedime elbiseleri giyen Sibel, Burcu ve Şeyma uçuş uçuş pudra pembe elbiseleri ile çok şık görünüyorlar.

Öykü gelinlik olarak ince askılı, dökümlü ,uçuş uçuş gelinliği tercih ediyor. Öykü gelinliğinde taç olarak sade şık bir gelin tacı tercih ederken , beyaz çiçeklerden oluşan gelin çiçeği tercih ediyor. Öykü açık bıraktığı doğal saçlarını yine doğal gelin makyajı ile tamamlıyor.

Kiraz Mevsimi Öykü ve Ayaz düğün davetiyesi

Kiraz Mevsimi Öykü ve Ayaz düğün davetiyesi

Ayaz damatlık olarak mavi smokin tercih ediyor. Ayaz’ın mavi smokini beyaz gömlek ve beyaz papyon ile bütünleniyor. Ayaz’ın mavi damatlık smokini çok beğenilecek ve görenlerden tam not alacak.

Kiraz Mevsimi 51. bölüm kıyafetleri arasında düğün kıyafetleri en çok dikkat çekiyor. Önem’in düğün elbisesi önü kısa arkası uzun bir model olarak çok şık görünüyor. Meral ise somon rengi elbisesi ile çok şık görünüyor. Işık kırmızı straplez elbise ile çok şık ve güzel görünüyor. Kiraz Mevsimi düğün kıyafetleri arasında Emre, Mete ve İlker takım olarak siyah smokin tercih ediyorlar.

Kiraz Mevsimi 51. bölüm sezon finali kıyafetleri arasında Öykü’nün beyaz gömlek ve desenli mini eteği çok şık görünüyor ve sezonun trendlerini zorluyor.Ayrıca Öykü kot şort, beyaz bluz ve desenli kimono ile çok şık görünüyor.

Burcu 51. bölüm kıyafetleri arasında siyah kısa bluz ve siyah etek ile çok şık .Sibel ise kot elbisesi ile güzel görünüyor. Sibel’in bir diğer kombini sarı askılı bluz ve kot pantolon oluyor ve şık görünüyor. Şeyma ise beyaz elbisesi ile çok güzel görünüyor. sizlerde Kiraz Mevsimi 51. bölüm sezon finali kıyafetleri ve Öykü gelinliği ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Kiraz Mevsimi Sezon Finali Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.