Kiraz Mevsimi 49. Bölüm Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 49. bölüm dizi kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 49. bölüm dizi kıyafetleri

Kiraz mevsimi dizisi romantik ve eğlenceli anları ile her hafta Cumartesi akşamları evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Kiraz Mevsimi dizisi konusu ve oyuncuları ile beğenileri toplarken dizi kıyafetleri ile de merakla takip ediliyor.

Kiraz Mevsimi 49. bölüm kıyafetleri arasında Öykü’nün beyaz şortlu kombini ve üzerine giydiği transparan kimonosu çok beğenilecek. Ayrıca Kiraz mevsimi dizisinde kızlar pijama partisi verecekler ve giyecekleri pijamalar hanımların dikkatini çekecek.Kiraz Mevsimi 49. bölüm kıyafetleri arasında ışık kıyafetleri de dikkat çekiyor. özellikle Işık’ın Mete ile konuştuğu sahnede giydiği sezonun trendi olan çiçekli beyaz elbisesi çok beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Kiraz Mevsimi kıyafetleri  arasında Önem kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Önem 49. bölümde kırmızı cutt off detaylı elbisesi ile dikkat çekecek. Burcu kıyafetleri ve tarzı beğenileri toplayan dizi kıyafetleri arasında yer alırken Sibel ve Şeyma kıyafetleri de çok beğeniliyor. Ayrıca erkek kahramanlarımızdan Ayaz kıyafetleri ve Mete kıyafetleri de yakından takip ediliyor.

13 Haziran Kiraz Mevsimi Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.