Kiraz Mevsimi 48. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiraz Mevsimi 48. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 48. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyenlerine eğlenceli ve hoş saatler yaşatacak. Özellikle Kiraz Mevsimi 47. bölüm sonunda Sibel ve İlker’in bebeklerinin olması ile birlikte bakalım kahramanlarımızın hayatında nasıl değişiklikler olacak?Kiraz Mevsimi 48. bölüm izleyenlerini Fox Tv ekranlarında bekliyor.

Kiraz Mevsimi 48. bölüm kıyafetleri arasında özellikle Öykü kırmızı elbise ve kot ceket kombini beğenileri toplayacaktır.Öykü desenli kırmızı elbisesi ve kot ceketi ile sezonun trendlerini yansıtırken,Ayazla birlikte motorsiklete binecekleri sahnede ise deri ceketli kombini ile oldukça şık görünüyor.Ayrıca Ayaz kıyafetleri de beğenilecek olan kombinleri ile dikkat çekiyor. Ayaz deri ceket ise çok beğenilirken, Ayaz tişört ve pantolonları en çok beğenilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

Kiraz Mevsimi kıyafetleri arasında Sibel pantolon ve gömlek  kombinleri beğenileri toplayarak sezonda trendleri yansıtan modelleri bizlerle buluşturacak.Kiraz Mevsimi Burcu kıyafetleri  48. bölümde desenli elbise ile bizlerle buluşurken ,ayrıca Burcu’nun beyaz gömlek ,siyah pantolon ve kolye kombini de çok beğenilecek. Kiraz Mevsimi 48. bölüm kıyafetleri ve markaları yakından incelemek isteyenler için galerimizde yer alıyor.

Kiraz Mevsimi 6 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.