Kiraz Mevsimi 47. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 47. bölüm 30 mayıs kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 47. bölüm 30 mayıs kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 47. bölümde Öykü ve Ayaz kına gecesi yapacaklar .Her nasılsa kahramanlarımız köydeler ve köy hayatı yaşıyorlar ve bu arada da Ayaz ve Öykü için davullar çalıyor,bakalım Kiraz Mevsimi 47. bölümde bizleri neler bekliyor?

Kiraz Mevsimi 47. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çekecek olan Öykü’nün bindallısı olacak. Öykü bordo/kırmızı üzerine altın sarısı işlemeli bindallısı ile beğenileri toplayacak. Birde Öykü’nün defile kıyafetleri Kiraz mevsimi 46.bölüm sonunda büyük beğeni toplamıştı.Sizler için defile kıyafetlerinin markalarını araştırıp öğrendik,sizleri galerimizde bekliyorlar. Ayrıca da defilede giyilen kıyafet markaları da galerimizde sizlerle buluşacaklar.

Kiraz Mevsimi 47. bölüm dizi kıyafetleri arasında Burcu’nun beyaz bluz ve pantolon kombini,Şeyma’nın kırmızı elbisesi ve Sibel’in mavi elbisesi ile Öykü’nün jean salopeti beğenilecek olan kıyafetlerden bazıları.Sizlerde Kiraz mevsimi 47. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylı bilgi istiyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

30 Mayıs Kiraz Mevsimi Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.