Kiraz Mevsimi 46. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 23 Mayıs 46. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 23 Mayıs 46. bölüm kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 45. bölümde Öykü ve Şeyma’nın oyununu anlayan Mete Önem’i polise şikayet etmek için polise gitmeye karar verince Öykü Mete’nin kafasına vurdu ve bu durum ile birlikte Mete geçici bir hafıza kaybı yaşadı. Tabi Öykü bu arada polisten kaçmaya başlıyor, bakalım Öykü başını beladan nasıl kurtaracak? Bir de Öykü’nün defilesi var ama ,defile günü yine bir sürü aksilik yaşayan Öykü’yü arkadaşları kurtarabilecek Mi? Tüm sorularımızın cevapları ile birlikte eğlenceli ve romantik zamanlar bizleri Kiraz Mevsimi 46. bölümde bekliyor.

Kiraz Mevsimi 46. bölüm kıyafetleri yine çok renkli ve yine çok şık, özellikle Kiraz Mevsimi defile kıyafetleri çok dikkat çekecek. Kıyafetleri içerisinde ki Önem, Sibel ve Burcu çok şık görünürken Öykü trend bir model elbise ile harika görünüyor. Defile elbiseleri dışında Öykü’nün siyah yelek ile yaptığı kombin çok beğenilecek.

Kiraz Mevsimi dizi kıyafetleri arasında Ayaz gömlek ve tişörtleri yakından izleniyor. Sadece gömlekleri,tişörtleri değil pantolonları da yakın takip altında. Ayrıca Kiraz mevsimi kıyafetleri kadar aksesuarları da beğeni ile takip edilmeye devam ediyor. Kiraz Mevsimi 46. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizlerle buluşuyor.

Kiraz Mevsimi 23 Mayıs Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.