Kiralık Aşk Sezon Finali Kıyafetleri 52.Bölüm

Kiralık Aşk 52. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 52. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi 52. bölüm ile sezon finali yaparak Eylül ayına kadar ekranlara veda edecek. Muhteşem biz sezon finali olacak olan Kiralık Aşk kıyafetleri ile de çok beğenilecek. Kiralık Aşk dizisinde giyilen kıyafetler hem bayanların hem de bayların dikkatini çekiyor.

Kiralık Aşk sezon finali kıyafetleri arasında yaz aylarında sizlerinde sıklıkla tercih edebileceği kombinleri görünüyoruz. Özellikle Defne kıyafetleri sezon için çok uygun. Defne kamuflaj desen şortunu siyah bluz ile tamamlıyor. Ama en çok beğenilen Defne kıyafetleri ise beyaz tişört, jean şort ve jean gömlek ile mavi spor ayakkabı kombini oluyor.

Kiralık Aşk 52. bölüm kıyafetleri arasında her zaman tarzı ile beğenileri kazanan genç hanımların yakın takibinde olan Sude kıyafetleri yer alıyor. Sude beyaz bluz ve pantolon kombini ile çok hoş görünürken, mavi gömlek ve beyaz pantolon ile şık görünüyor.

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Yasemin kıyafetleri bu hafta da oldukça şık görünüyor. Çizgili siyah pantolon üzerine desenli siyah gömlek giyen Yasemin beyaz çanta ile kombini tamamladı. Neriman Hanım’da bu hafta siyah renkten yana tercih yapıyor. Neriman siyah kolsuz bluz kadar siyah beyaz elbise de çok şık görünüyor.

Kiralık Aşk sponsorları erkek modasına da yön veriyor. 52. bölüm sezon finali kıyafetleri arasında Ömer tişört renk ve modelleri kadar Sinan gömlek model ve rengi çok beğenilecek. Ömer lacivert tişört ile resmi görünürken, bej renk tişört ile samimi görünüyor.

Kiralık Aşk 52.Bölüm 24 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.