Kiralık Aşk Kıyafetleri


Kiralık Aşk dizisi tanıtım kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi tanıtım kıyafetleri

Star TV ekranlarında yaz sezonun için Haziran ayında izleyici ile buluşacak olan iddialı dizilerden birisi de Kiralık Aşk dizisidir. kiralık Aşk dizisi zorda kalan Defne(Elçin Sangu) ‘nin anında bir mucize ile karşılaşması ve sonuncunda yaşadığı olayları anlatırken ,dizinin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Ardu.

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri tanıtım kıyafetleri ile birlikte dikkat çeken ve beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Özellikle Defne(Elçin Sangu) kıyafetleri  ve Barış Arduç (Ömer) kıyafetleri büyük beğeni topladı. Bununla beraber, Kiralık Aşk dizi oyuncu kıyafetleri genellikle beğenilecek olan dizi kıyafetlerinden oluşuyor.

 Kiralık Aşk kıyafetleri arasında yer alan Elçin Sangu’nun mini,straplez elbisesi ve siyah ayakkabısı beğenileri topladı. Elçin Sangu kot şort kombini  de beğenilen kıyafetler arasında. Ayrıca Yasemin (Sinem Öztürk kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Sizlerde  Kiralık Aşk kıyafetleri ile ilgili bilgi almak ya da kıyafetleri detaylı incelemek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.