Kiralık Aşk Kıyafetleri 53.Bölüm

Kiralık Aşk 53.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 53.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk yeni bölümleri ile olduğu kadar yeni oyuncuları ile yeni sezonda da izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. 23 Eylül Cuma akşamı izleyicisine merhaba diyecek olan dizi merakla bekleniyor.Müjde Uzman “Seda Berensel” ve Seçkin Özdemir “Pamir Marden” karekterleri ile sezilen dizi Kiralık Aşk kadrosuna dahil olan oyuncular arasında yer alıyor. Kiralık Aşk kıyafetleri bu sezonda da yakından takip edilen ve modanın kalbini tutan dizilerden birisi olarak bizlerle buluşmaya devam ediyor.

Kiralık Aşk 53. bölüm kıyafetleri tabi geçen sezona muhteşem sezon finali sırasında giyilen  Defne gelinlik ile başlıyoruz. Defne gelinlik kadar, Ömer damatlık smokinde göz kamaştırdı. Defne kıyafetleri sezonda genç hanımların tarzlarında rol oynayacak. Defne 53. bölüm kıyafetleri arasında çiçekli mini omuz dekolteli elbise dikkatleri çekiyor.

Kiralık Aşk yeni sezon tanıtım kıyafetleri de dizi kıyafetleri kadar etkileyici bir görünüm sergiliyor. Şort tulumların trendlerinden birisi Elçin Sangu’nun üzerinde görüyoruz. Elçin Sangu siyah dantel omuz dekolteli şort tulum ile çok hoş görünüyor.

Kiralık Aşk 53.Bölüm 23 Eylül Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.