Kiralık Aşk Kıyafetleri 50.Bölüm


Kiralık Aşk 50.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 50.bölüm kıyafetleri

Diziler ve kıyafetler denildiğinde akla gelen dizilerden birisi olan Kiralık Aşk kıyafetleri ile her hafta hem bayan hem de bay izleyenlerin beğenisini kazanarak yakından takip ediliyor.

Ekranlarda yayınlandığı günden itibaren kıyafetleri, ayakkabı modelleri ve takıları ile dikkatlerden kaçmayan Kiralık Aşk dizi kıyafetleri bu hafta da oldukça şık kombinlerle bizlerle buluşuyor. Defne isteme sahnesinde her kes iki dirhem bir çekirdek resmen. Neriman kayınvalide rolü ile siyah ama asil görünmeye devam ederken, asıl kişi olan Defne dumanlı lila tonlarında işlemeli elbisesi ile göz kamaştırıyor. Nihan sarı kemerli elbise ile beğenileri kazanıyor. Ömer ise lacivert takım ile çok şık ve her zaman ki gibi cool görünmeye devam ediyor. Tabi her zamanın olmazsa olmazı Koray da istemede hazır olanlardan ,Koray siyah ceket, siyah pantolon ve beyaz gömlek kombini ile çok şık görünüyor.

Kiralık Aşk 50. bölüm kıyafetleri arasında Defne toprak rengi gömlek, siyah çapraz çanta ve kolye kadar Neriman beyaz bluz,siyah saten bluz kadar Neriman mavi bluz ve siyah pantolon da beğenileri kazanıyor. Kıyafetler bu kadarla da bitmiyor. Sude yeşil desenli beyaz tişörtünü gri yeşil desenli mini etek ile tamamlayarak tarzını ortaya koyuyor. Koray renkli gömlek ile dikkat çekerken ; Ömer jean pantolonunu yuvarlak yaka lacivert tişört ve düğmeli uzun kollu lacivert tişört ile tamamlıyor.

Kiralık Aşk 50.Bölüm 10 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.