Kiralık Aşk Kıyafetleri 44.Bölüm

Kiralık Aşk 44.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 44.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 44. bölüm yine içimizi ısıtacak sahnelerle dopdolu olacak. Ömer Defne için söyleyeceği sözlerle çıtayı biraz daha yükseltecek ve hanımların beklentilerini arttıracak,bakalım Defne  ve Ömer arasında neler olacak ve Fikret Galo sonunda gidecek mi? Tüm bu olaylar sırasında Defne de aşkının ve kıyafetlerinin etkisiyle parıl parıl parlayacak. Kiralık Aşk 44. bölüm kıyafetleri romantik ,şık ve harika kombinlerle karşımızda.

Kiralık Aşk kıyafetleri denildiğinde Defne kıyafetleri ön plana çıkıyor. Defne 44.bölüm kıyafetleri arasında siyah kolları şifon detaylı elbise ile romantik bir görünüm kazanırken şort, deri ceket,kareli gömlek ve spor ayakkabı kombini il spor bir şıklık yakalıyor. Ayrıca galo ile konuşmaya giderken giydiği serseri bir görünüm veren kombini de çok beğeniliyor.

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Fikret Galo kıyafetleri, Neriman kıyafetleri, Yasemin kıyafetleri,Sude kıyafetleri ve Nihan kıyafetleri bayanların yakın takibinde yer alırken; Ömer kıyafetleri ve Sinan kıyafetleri erkek izleyenlerin yakın takibinde yer alıyor ve erkek modasına yön veriyor.

Kiralık Aşk 44.Bölüm 29 Nisan Kıyafetleri:

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

  1. Sibel dedi ki:

    Defnenin siyah bol kesim pantolunu ve üstüne giyindigi yeşil bluz hangi markanın

  2. MELİSA dedi ki:

    FİKRET GALO mavi önü dikişli uzun kollu bir gömlek giymişti.onu bulabilen var mı arakadaşlar.

  3. Gözde dedi ki:

    Fikret in giydiği dikişli saks mavi gömleğin markasını bulabilen var mı arkadaşlar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.