Kiralık Aşk Kıyafetleri 47.Bölüm


Kiralık Aşk 47.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 47.bölüm kıyafetleri

Elçin Sangu’nun hastalığı nedeni ile dizide çok fazla görünmeyeceği bir bölümün bizi daha beklediği Kiralık Aşk dizisi yine de modanın kalbini tutmaya devam ediyor. Kiralık Aşk kıyafetleri bu hafta da her hafta olduğu gibi defile tadında kombinleri ile hem bayan modasına hem de erkek modasına yön veriyor.

Kiralık Aşk 47. bölüm kıyafetleri arasında Defne kamuflaj desen ceket, ekru bluz, şort ve gözlüklerden oluşan kombini ile genç ve dinamik görüntüsü ile çok şık ve tarz görünüyor.

Kiralık Aşk  sponsorları bu hafta Yasemin kıyafetleri ile çok beğenilecek Yasemin açık yeşil ceket ve şort takım içine yazılı beyaz bluz giyiyor ve kırmızı stiletto ayakkabılar ile kombini tamamlıyor. Bu görünüm ile çok genç görünen Yasemin gri pileseli elbise ile  şık görünmeye devam ediyor.

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri denildiğinde Neriman kıyafetleri orta yaş hanımlardan tam not alan kıyafetler arasında yer alıyor. Sezonun tendi beyaz pantolonlar olunca Nerimanda beyaz pantolon tercih ediyor. pantolonu omuz kısmı işlemeli kolsuz bluz ve siyah ayakkabı ile tamamlayan Neriman yaşının şıklığında görünüyor.

Kiralık Aşk son bölüm kıyafetleri arasında erkek modasını çok etkileyecek olan Necmi bordo gömlek,Ömer  tişört model ve renkleri, Sinan jean gömlek ve Koray tişört ,ceket ve spor ayakkabı markaları çok dikkat çekiyor ve beğenileri kazanıyor.

Kiralık Aşk 47.Bölüm 20 Mayıs Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.