Kiralık Aşk Kıyafetleri 46.Bölüm

Kiralık Aşk 46.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 46.bölüm kıyafetleri

13 Mayıs Cuma akşamı Kiralık Aşk 46. bölüm heyecanı doruğa taşıyacak sahneleri,defile tadında kıyafetleri ile biz izleyenleri ile buluşacak. Kiralık Aşk kıyafetleri özellikle Defne günlük şıklık ile çok beğeniliyor. Dizi kıyafetleri arasında Defne’nin günlük kıyafet şıklığı en çok dikkat çekenler arasında yer alıyor.

Elçin Sangu Defne Kiralık Aşk kıyafetleri 46.bölümde ton sür ton şıklık ile bizlerle buluşuyor. beyaz trençkot ve beyaz bluz kombininde kullandığı şık kolye ile tüm dikkatleri çekecek olan Defne ; ekru deri ceket,bluz ise kombin yaptığı siyah etek ile çok zarif görünüyor.

Kiralık Aşk sponsorları denilince bayan modasının bir diğer öncü ismi ise Yasemin kıyafetleri oluyor. Yasemin 46. bölüm kıyafetleri çok beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor. Güçlüyüm ,şık olur dikkat çekerim diyen Yasemin kırmızı ceket pantolon takımı ile çok çekici görünüyor. Yasemin gri gömlek ve gri pantolon ile ton sür ton modasını takip etmiş ve de sezonun rengi griyi çok şık kullanmış.

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Ömer kıyafetleri erkek modasının öncüleri arasında yer alıyor. Özellikle hanımlar Ömer takım elbise kombinlerini çok beğeniyor. Ömer lacivert takım ve beyaz gömlek kombinlerini şık mendillerle tamamlıyor.

Kiralık Aşk 46. bölüm kıyafetleri arasında Sinan kıyafetleri ve Koray kıyafetleri de çok beğenilecek. Sinan beyaz ceket, gri tişört ve pantolon kombini çok şık ve tarz görünürken; Sinan mavi ceket hoş görünüyor. Koray ekru ceket ile farklı ve şık görünüyor. Koray kareli gömlek ise sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Kiralık Aşk 46. bölüm 13 Mayıs Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.