Kiralık Aşk Kıyafetleri 43.Bölüm


Kiralık Aşk 43.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 43.bölüm kıyafetleri

Cuma akşamı demek Kiralık Aşk demek,Kiralık Aşk ise şık kıyafetleri,şahane ayakkabılar ve göz alıcı takılar demek moda severler için. Kiralık Aşk kıyafetleri her hafta dizi modası severlerin yakın takibinde yer alıyor.

Kiralık Aşk 43. bölüm kıyafetleri yine izleyenlerden tam not alacak kombinleri ile ekranlarda olacak. defne plaza kızı halleri ile bu hafta ekranlardaki yerini alıyor. Ömer her zaman ki gibi şık ve cool; Sinan ise rahat şıklık içinde görünüyor.

Elçin Sangu Defne Kiralık Aşk kıyafetleri ekranların en yakından takip edilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Defne 48. bölüm siyah elbise çok şık ve zarif görünüyor. Göbek dekoltesi Defne’de şık görünüyor. Defne elbisesini şık ve zarif siyah ayakkabılarla tamamladı.Defne Kiralık Aşk 42. bölümde giydiği desenli yeşil elbisesi ve koyu yeşil deri ceket kombini ile bu haftanın başında da bizlerle olacak. Deri ceket rengi şahane ve elbise tam sezona uygun.

Defne Kiralık Aşk 43. bölüm dizi sponsorları  arasında  gri ceket, kısa bluz ,bileklik ve kolye kombini ile ton sür ton kıyafetlerden bir örneği bizlerle buluşturuyor. Sezonda griler trend olacak ve Defne bunun örneğini çok güzel gösteriyor. Sezonun trend renkleri arasında doğal renkler yer alıyor. Defne’nin  jean pantolonla kombinlediği bluz bunun çok güzel örneği, bluzunu çok şık bir kolye ve şahane bir bej çanta  ile tamamlayan Defne  tarz görünmeyi başarıyor.

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri denilince akla gelen isimlerden birisi de Ömer kıyafetleri oluyor. Ömer şık takım elbiseleri ile her zaman şık görünüyor. Erkek modasının belirlenmesinde rol oynuyor. Sinan kıyafetleri de Ömer kıyafetleri gibi erkek modasına yön veriyor. Sinan mavi gömlek rengi ile çok beğenilecek. Koray kıyafetleri renkli kişiliği gibi renkli ve şık kıyafetlerden oluşuyor ve beğenileri kazanıyor.

Kiralık Aşk 43.Bölüm 22 Nisan Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.