Kiralık Aşk Kıyafetleri 42.Bölüm

Kiralık Aşk 42.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 42.bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk izleyenleri ile 42. bölümle bu akşam buluşuyor. Dizi kıyafetleri severleri ile yazımızın devamında yer alan galerimizde buluşmaya devam ediyor. Defne kabarık saçları ile ekranlarda bizlerle buluşuyor. Fönlü plaza kızı hallerinden sonra bu halleri ile de izleyenlerin ve Ömer’in kalbini kazanıyor. Kiralık Aşk 42.bölüm kıyafetleri ile sizlerde buluşmak için bizi takibe devam edin.

Elçin Sangu Defne Kiralık Aşk kıyafetleri her hafta en çok aranan ve merak edilen konular arasında yer alıyor. Kiralık Aşk dizi sponsorları en çok merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Defne 42. bölümde toz pembe etek ceket takımını açık mavi gömlek ile kombinliyor. Soft renklerin uyumu ile birlikte Defne çok güzel görünüyor. Defne sezonun rengi yeşili bu hafta desenli yeşil elbise ile kullanıyor.

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında defile kıyafetleri de çok şık görünüyor. Defile için Defne çok şık mavi bir elbise giyerken elbisesini ekru çizme ve taşlı gümüş çanta ile tamamlayarak ben tarzım diyor. Yasemin ise iddialı hallerinden vazgeçmeyerek kırmızı elbise tercih ediyor. Ear cuff küpeleri ile tarzını ortaya koyuyor. Sude siyah deri yüzücü yaka elbise tercih ediyor.Fikret Galo desenli siyah elbise ile dikkatleri çekiyor.

Kiralık Aşk dizisi erkek modasına da yön vermeye devam ediyor. Özellikle Ömer kıyafetleri yakından takip ediliyor. Tüm kombinleri beğenileri kazansa da takım modelleri ve renkleri özellikle dikkatleri çekiyor.Ömer ton sür ton kombinleri çok beğeniliyor.

Sinan kıyafetleri Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında dikkatleri çekmeye devam ediyor. Kiralık Aşk 42. bölümde Sinan siyah deri ceket beğenileri kazanacak. Koray ise siyah hırka ve tişört ile bu bölümde beğenileri kazanıyor.

Kiralık Aşk 42. bölümde renkli kişiliğini ortaya çıkaran bluzu ile Neriman adeta bahar  gibi görünüyor. Neriman renkli bluz çok şık ve beğenileri kazanacak.  Sude ise bu hafta tarzını çizgili bluz, siyah bahçıvan pantolon, beyaz ayakkabı ve bileklik ile ortaya çıkarıyor.

Kiralık Aşk 42. bölüm kıyafet markaları ile ilgili tüm detaylar için sizleri galerimize bekliyoruz. Defne, Sude,Yasemin, Ömer,Sinan ,Fikret ve Neriman kıyafet markalarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz,bizimle kalmaya devam etmelisiniz.

Kiralık Aşk 42.Bölüm 15 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.