Kiralık Aşk Kıyafetleri 41.Bölüm


Kiralık Aşk 41.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 41.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 41. bölüm defile göreceğimiz bir bölüm olacak. Aşk ,romantizm ve heyecan 41. bölümde bizlerle buluşacak. Kiralık Aşk 41. bölüm kıyafetleri izleyenlerin dikkatini çekecek kıyafet ve ayakkabılardan oluşacak.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri bu hafta Defne kıyafetleri ile olduğu kadar defile kıyafetleri ile de dikkatlerden kaçmayacak. Özellikle Fikrat Galo desenli siyah defile elbisesi bel kısmında ki cutt off detayları ile sezonda beli ince hanımların tercih edeceği bir model olarak dikkatleri çekecek. Fikrat Galıo ince çizgili beyaz elbise ve ceket takımı ile ise tarzını ortaya koyuyor.

 

Kiralık Aşk dizi sponsorları arasında Yasemin kıyafetleri hanımların en çok merak ettiği dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Yasemin kırmızı elbise ile defile izliyor ve Sinan ile yan yana görünüyorlar. Yasemin tarzını çift düğmeli ekru yelek elbise ile ortaya koyuyor.

 

Kiralık Aşk Sinan kıyafetleri dizinin dikkat çeken ve erkek modasına yön veren diğer isimlerinden birisi. Sinan 41. bölümde defile için çok şık siyah ceket ve yalak takımını beyaz gömlek ile tamamlıyor. Bir de aşk olunca Sinan adeta parıldıyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Ömer takım elbise modelleri ve renkleri çok beğeniliyor. Ömer 41. bölüm için yine ton sür ton giyinmeyi tercih ediyor. Defile için lacivert takım ve gömlek giyen Ömer izleyenlerin kalbini kazanacaktır.

 

Kiralık Aşk sponsorları bu hafta Defne kırmızı kareli gömlek ve Defne beyaz ceket ile dikkatleri çekerken ; tarzı ile beğenileri kazanan Sude kıyafetleri 41. bölümde de beğenileri kazanıyor. Sude beyaz gömlek ve siyah pantolon kombininde kemer kullanarak yine ben tarzım diyor.

 

Kiralık Aşk dizisinin Koriş’i hayatımıza sözleri ile girdi ,pek çok kişi Koray sözlerini kullanıyor. Koray sadece sözleri ile değil tarzı ile de dikkatleri çekiyor. Koray 41. bölüm kıyafetleri arasında siyah deri ceket kombini çok beğenilecek.

 

 

Kiralık Aşk 41. bölüm 8 Nisan Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir