Kiralık Aşk Kıyafetleri 40.Bölüm

Kiralık Aşk 40.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 40.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi “Alevaldıburalar “hastag’i ile şimdi bile rekorları kıran yorumlar alan 40.bölümü ile heyecanı doruğa taşımaya hazırlanıyor. Kiralık Aşk kıyafetleri ise dizi modası takipçilerinin her hafta en yakın takip ettiği diziler arasında yer alıyor. Defne kıyafetleri, Ömer takım elbise modelleri ve kombinleri,Sinan kıyafetleri, Yasemin giyim modelleri,Sude kıyafet markaları ve Koray kıyafetleri ile her hafta en çok arananlar arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk 40. bölüm kıyafetleri arasında Defne yeşil desenli elbisesi ve elbise ile kombinlediği montu çok beğenilecek. Defne saçlarını kabarık ve dalgalı olarak bırakmış durumda. Defne bu saç modeli ile de çok hoş görünüyor, aslında pek çok kişi Defne’nin saç rengi ile saçlarını bu şekjilde daha çok beğeniyor diyebiliriz.

 

40. bölümde Ömer yine tüm şıklığı ve cool görünümü ile karşımızda olurken, tutkusu da su yüzüne çıkıyor. Özellikle  Ömer kapüşonu kürklü mont modeli çok beğenilecek olan kıyafetler arasında yer alıyor.Ömer kıyafetleri arasında yer alan  takım elbise modelleri ve renkleri ise takım giymekten hoşlanmayanların dahi takım giymek istemesine neden oluyor.

 

Kiralık Aşk dizi sponsorları arasında Sinan kıyafetleri  41. bölümde yine dikkatleri çekiyor. Sinan lacivert ceket kombini çok şık görünüyor. Sinan  ofis şıklığında da spor giyinmeyi seviyor. Sinan 40.bölümde giydiği siyah deri ceket ile şıklığını tamamlıyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında bu hafta Koray kırmızı ceket çok dikkat çekecek. Koray ceketini desenli lacivert gömlek ile tamamlıyor. İsmail kıyafetleri de bu hafta dikkat çekiyor. İsmail yeşil kazak, mont ve pantolon kombini günlük şıklık için şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk 40.Bölüm 1 Nisan Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.