Kiralık Aşk Kıyafetleri 39.Bölüm

Kiralık aşk 39.bölüm kıyafetleri

Kiralık aşk 39.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 39. bölümde havada aşk okusu giderek artıyor. Bahar ile birlikte aşkın gücü daha çok hissediliyorsa da biz Ömer Defne severleri şimdi de Fikret Galo korkusu sardı. Fikret sonunda Defne ve Ömer’i öğreniyor. Ömer’e aşık olmaya başlayan Fikret bakalım nasıl davranacak? Çiftler bir şık bir güzel bir aradalar yani Kiralık Aşk 39. bölüm kıyafetleri şık görünüyor.

 

Defne her zaman şık, her zaman stil bir kadın. Defne kıyafetleri denilince ister jean oldun,ister çok şık elbise m mutlaka bir numara yakalıyoruz. tarzını jean pantolon,bluz ve gri paltoyu tamamladığı fuşya ayakkabı ile ortaya koyan Defne ayakkabısı ile ben buradayım diyor. Kiralık Aşk kıyafetleri Defne şıklığı ile beğenileri kazanmaya devam ediyor.

 

Yasemin ve Sinan sonunda birleşiyorlar mı? Bakalım onların aşkında neler olacak. Kiralık Aşk denilince kadınlarda erkeklerde tarz giyiniyor. yasemin stili ile hanımlardan tam not almaya devam ediyor. Yasemin beyaz elbisesini siyah püsküllü deri kemer ile tamamlayarak ben buradayım diyor. Küpeler oldukça gösterişli ve şık görünüyor. Beyaz sade bir elbise ile başka kim bu kadar gösterişli olabilir ki?

 

Kiralık Aşk dizisinin moda ikonu olarak diziye katılan ismi Galo ise sade ve rahat şıklığı tercih edenlerin beğenisini kazanıyor. Boy friend lacivert ceket, siyah gömlek ve kolye,tepeden toplanan saçlarla birleşince çok şık ve cool görünüyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri erkek modasına da yön  vermeye devam ediyor. Ömer kıyafetleri her hafta tüm beğenileri kazanan kombinlerden oluşuyor. Sinan kıyafetleri ise farklı şıklık isteyen beylere hitap ediyor. Sinan tarzı ile hanımlarında beğenisini kazanıyor.

 

Kiralık Aşk 39.Bölüm 25 Mart Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. ayfer dedi ki:

    Defne’nin 9. dakikada kullandığı çantanın markası ne öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.