Kiralık Aşk Kıyafetleri 37.Bölüm

Kiralık Aşk 37.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 37.bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının dizisi Kiralık Aşk 37. bölüm ile ekranlarda izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Defne kendini hafiflemiş hissederken Sude hain planlar eşinde. Ömer ise Tramba’ya savaş açıyor,bakalım dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor? Kiralık Aşk kıyafetleri ise en güzel kombinleri ile bizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Defnemiz her zaman ki gibi yine çok doğal ve çok güzel görünüyor. ne giyerse giysin yakışıyor. Kiralık Aşk 37. bölüm kıyafetleri arasında giydiği bebe mavisi takım rengi ile çok yakışmış. Defne bebe mavisi düz pantolonunu yine bebe mavisi ,lacivert ve beyaz renklerinin bir arada kullanıldığı buz/sweat ile tamamlıyor. Defne lila tonlarında ki paltosu ile uyumlu bir şıklık içinde.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında bu hafta Neriman kıyafetleri dikkat çekiyor. Neriman koyu pembe gömlek ile renkli kişiliğini sergilerken; yemek için asil duruşunu sergileyen siyah bir ceket ve iri incilerden oluşan bir kolye kombini tercih ediyor. Yemek hazırlıkları sırasında ise pudra bluz ve hırka kombini ile bizlerle buluşuyor.

 

Kiralık Aşk dizisinde Sude  bir kötü bir iyi kareketer olarak karşımıza çıkarken şimdilerde ise Defne ve Ömer düşmanlığı ile çok kötü oldu. Çevresinde adeta mutluluk istemiyor . Tüm bunlara rağmen Sude tarz bir kadın olarak çok şık görünüyor. Basit bir tişört ile tarzını ortaya koyuyor. Sude çizgiler bulunan yeşil bluz ve küpeler çok şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri her hafta dikkatleri çekerek beğenileri kazanıyor. Ömer yeni bölüm kıyafetleri de beğenileri kazanacak. Sezonun trendi trençkotları Ömer de sıklıkla tercih ediyor ve lacivert trençkotu çok beğeniliyor. Kiralık Aşk 37. bölüm kıyafetleri ve markaları için galerimiz sizleri bekliyor.

 

Kiralık Aşk 37.Bölüm 11 Mart Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.