Kiralık Aşk Kıyafetleri 36.Bölüm

Kiralık Aşk 36.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 36.bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk dizisi 36. bölüm heyecanı ile tüm izleyenlerin merakını cezbediyor. Fikret Galo’su Defne’si ve Ömer’i ile Kiralık Aşk bizlerle buluşacak. Kiralık aşk 36. bölüm kıyafetleri ise şahane kombinler ile dizi modası takipçileri ile buluşacak. Özellikle Ömer ve Fikret’in birlikte çalıştıkları sahnede ki kumaşlar ve ayakkabılar çok büyük dikkat çekecek.

 

Kiralık Aşk Defne kıyafetleri her hafta en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alırken 36. bölümde giydiği renkli ceket kombini de dikkatlerden kaçmayacak. Kiralık Aşk kıyafetleri arasında pek çok hanımın stilini örnek aldığı Defne ev kıyafetleri ile rahat olduğu kadar şık görünmeyi başarıyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında yeni isim olan Fikret Galo kıyafetleri ile de çok beğeniliyor. Galo tarzı hanımların şimdiden yakın ilgisine maruz kaldı. 36.bölümde beyaz gömlek ve siyah etek modeli ile olduğu kadar Defne ile konuştuğu sahnede giydiği siyah kaban ve gri şal çok şık görünüyor.

 

Dizimizin etkileyici jönü Ömer ise her zaman tarz görünmeyi başaranlardan. Ömer takım , gömlek kombinleri ile çok şık ve cool görünüyor. Ömer kombinleri arasında en çok beğenilenler ise tona ton giydiği takım gömlek kombinleri oluyor. Ömer kıyafetleri sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Sizlerde şık ayakkabı modelleri,şahane kıyafet kombinleri ve onlarla uyumlu çanta ve takılar için Kiralık Aşk dizi sponsorları ile ilgili detayları bizlerle takip etmelisiniz.Kiralık Aşk 36.bölüm kıyafetleri ve markaları için galerimiz sizlerle buluşmayı bekliyor.

 

Kiralık Aşk 36.Bölüm 4 Mart Kıyafetleri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.