Kiralık Aşk Kıyafetleri 35.Bölüm

Kiralık Aşk 35.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 35.bölüm kıyafetleri

35.bölüm işle ekranlarda yerini alacak olan sevilen dizi Kiralık Aşk romantizmin ve heyecanın doruğa taşınacağı dakikaları ile izleyenleri ile buluşuyor. Kiralık Aşk 35. bölümde Fikret Galo Ömer ile çalışmaya karar veriyor ve bu durum herkesi çok şaşırtıyor. sonrasında ise bir parti  görünüyor ki tüm Kiralık Aşk kahramanları beyaz kıyafetler içinde görünüyor. Kiralık Aşk beyaz kıyafetler sezonun tarzını belirliyor.

 

Kiralık Aşk 35. bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken Defne beyaz elbise, Sude beyaza takım, Yasemin beyaz elbise, Sinan beyaz ceket ve gömlek kombini, Ömer siyah ceket ve beyaz gömlek şıklığı ve Koray siyah takım oluyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri her hafta Defne kıyafetleri ile çok yakından takip ediliyor. Defne 35. bölüm kıyafetleri de çok beğenilecek.Defne mavi bluz ile çok hoş görünüyor. Mavi renk Defne’nin hem saç rengine hem de tenine çok yakışıyor. Defne ama asıl beyaz dantel elbisesi , ensede dağınık at kuyruğu saç modeli ile enfes görünüyor.

 

Dizinin yakışıklı jönü Ömer ise beyazların içinde siyah ceket, jean pantolon ve sadece beyaz renk olan gömleği ile hem cool ,hem bohem bir görünüm sergiliyor. Ömer kadar aykırı olan bir diğer isim ise Koray oluyor. Koray siyah takımı ve beyaz gömleği farklılık oluşturuyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Sinan kıyafetleri de erkek modasına yön veriyor. Sinan 35. bölüm kıyafetleri arasında deri ceket modelleri ile beğenileri kazanırken; beyaz kıyafetlerle ilgili kutlamada beyaz ceket ve beyaz gömlek ile çok şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk Yasemin kıyafetleri de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Yasemin tasarım kıyafetleri,modelleri ve renkleri ile çok şık görünmeyi her zaman başarıyor. yasemin 35. bölüm kıyafetleri arasında Beyaz kıyafetlerle ilgili partide göğüs dekolteli beyaz elbisesi, arkaya taranmış ıslak görünümlü saçları ve şık kolyesi ile çok hoş görünüyor.

 

Kiralık Aşk dizi sponsorları arasında Sude kıyafetleri de çok dikkatli taklip ediliyor. Sude beyaz kısa bluz,siyah pantolon kombini ile yaşının şıklığında görünüyor. Açık bıraktığı düz fönlü saçları ile çok hoş görünmeyi başarıyor. Kiralık Aşk 35. bölüm kıyafet markaları detayları ile birlikte galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Kiralık Aşk 35.Bölüm 26 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.