Kiralık Aşk Kıyafetleri 34.Bölüm

Kiralık Aşk 34.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 34.bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizisi Kiralık Aşk 19 Şubatta 34. bölümü ile izleyicisini ekranların başına kilitleyecek. Heyecan, romantizm ve şıklık Kiralık Aşk 34. bölümde bizleri bekliyor. Kiralık Aşk kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alan dizilerden birisi.

 

Elçin Sangu Defne kıyafetleri Kiralık Aşk dizisinin en çok beğenilen kıyafetleri arasında yer alıyor. Saç rengini kendine  yakışan kıyafetlerle tamamlayarak aksesuar olarak kullanan Defne ölçülü bir şıklık sergiliyor. 34. bölümde giydiği beyaz çizgileri olan bej rengi kısa triko kazağını beyaz pantolon ve dore bilezikler ve saat ile tamamlayan Defne şıklığında farklı tarz desenli kahve ceket kullanıyor. Ama aslı herkesi ve Ömer’i etkileyen Defne kıyafeti şort tulum oluyor. Defne şort tulum ile doğal bir şıklık nasıl olur gösteriyor.

 

Barış Arduç’un özdeşleştiği karekter olan Ömer kıyafetleri ile şıklığı yakalayan erkek dizi oyuncuları arasında . Kiralık Aşk 34. bölüm kıyafetleri arasında da Ömer kıyafetleri yine erkek modasına yön verecek .Ömer takım modelleri ve renkleri kadar tavırları ile de şıklığını koruyor.

 

Sinem Öztürk’ün hayat verdiği Yasemin karekteri ise bakımlı olduğu kadar şık bir kadın olarak hanımların yakın takibinde günlük şıklıkta iddialı olan yasemin davet ve organizasyonlarda ise göz alıcı görünüyor. Fikret Galo karekteri ile görüşmek üzere bir davete katılan yasemin uzun, balık etek, straplez yeşil elbisesini sallantılı küpeler ile tamamlıyor. Yasemin yeşil elbise ile büyüleyici bir görünüm sergiliyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Neriman kıyafetleri de çok yakından takip ediliyor. Neriman 34. bölümde giydiği mavi pantolonunu renkli bluz ile kombinliyor .Neriman’ın bu bölümde en çok beğendiğim kıyafeti ise kapşonu kürklü olan petrol yeşili pelerini oluyor. Neriman zengin görünmeyi her zaman çok isteyen bir kadın olarak  bu pelerin ile bunu tam anlamıyla başarıyor. Çok şık ve zengin bir görünüm elde ediyor.Kiralık Aşk denilince şıklık ilk akla gelenler arasında yer alıyor.Sizlerde bu şıklığı incelemek istiyorsanız Kiralık Aşk 34.bölüm kıyafet sponsorları ile ilgili bilgileri öğrenmek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Kiralık Aşk 34.Bölüm 19 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.