Kiralık Aşk Kıyafetleri 33.Bölüm

Kiralık Aşk 33. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 33. bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının beğenilerek izlenen dizisi Kiralık Aşk 33.bölümde Defne ve Ömer ilişkisinin yakınlaşma sahneleri ile ekranlarda izleyicisini heyecanlandıracak. Ömer yeni kararlar almanın  eşiğinde Defne ise onun yanında yer alıyor. Tüm olaylar zinciri içerisinde Kiralık Aşk kahramanları yine şık görünmeyi başarıyor.Kiralık Aşk 33.bölüm kıyafetleri çok dikkat çekecek.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri hanımların olduğu kadar beylerinde yakın takibinde yer alıyor. Ömer takım elbise ve gömlek modelleri ile olduğu kadar kazak, tişört, sweat ,ceket ve pantolon modelleri ile cool ve şık bir görünüme imza atıyor. Dizinin kötü karekteri Deniz kıyafetleri de beğenilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

33. bölümde yine en şık ve güzel görünen tabi ki Defne olurken Sude  beyaz bluz, jean pantolon ve farklı tarz kemeri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sude’nin kombininde star parçası adeta kemeri oluyor.

 

Sude, Yasemin ve Defne’nin bir arada göründüğü sahnede Yasemin şıklığı ve tarzı ile çok hoş görünüyor. Yasemin volanlı gri lacivert etek ve siyah deri görünümlü gömlek ile çok şık görünüyor. Yasemin kombinini siyah bileklik ile tamamlıyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken isim ise Defne oluyor.Defne 33. bölüm kıyafetleri hanımların yakın takibinde olacak. Defne yeşil deri ceket,siyah pantolon ile şık,genç ve dinamik görünüyor. Kiralık Aşk 33.bölüm kıyafetleri ve markaları için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Kiralık Aşk 33.Bölüm 12 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.