Kiralık Aşk Kıyafetleri 32.Bölüm

Kiralık Aşk 32.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 32.bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden olan Kiralık Aşk dizisi 32.bölümü ile 5 Şubat akşamı ekranlarda yerini alırken , biz Kiralık Aşk izleyicisi ise Tv karşısında yerimizi alacağız ve Kiralık Aşk 32. bölüm kıyafetleri içinde sizleri yazımızın devamında bulunan galerimize bekliyoruz.

 

Elçin Sangu’nun Defne karekterini canlandırdığı Kiralık Aşk dizisinde Defne kıyafetleri büyük beğeni kazanıyor. Kiralık Aşk kıyafetleri Defne kıyafetleri ile tüm beğenileri kazanıyor. Defne sadece kıyafetleri ile değil , ayakkabı ve takı modelleri ile de beğenileri kazanıyor. Defne 32. bölüm kazak modelleri ve siyah kaban modeli çok beğenilecek. Defne açık yeşil boğazlı kazak tenine çok yakışmış.Defne mavi triko kazak ve krem rengi pantolon günlük şıklık için iyi bir örnek oluşturuyor.

 

Kiralık aşk dizisi sadece hanımlara değil erkeklere de hitap eden kıyafetleri ile çok beğeniliyor.Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Ömer kıyafetleri yakından takip ediliyor. Ömer takım elbise, gömlek ve ceket modelleri kadar jean pantolon ve kazak modelleri de beğenileri kazanmaya ve de erkek modasına yön vermeye devam ediyor.Kiralık Aşk 32.bölüm kıyafet markaları için galerimizi gezmelisiniz.

 

Kiralık Aşk 32.Bölüm 5 Şubat Kıyafetleri:

1 Cevap

  1. selver dedi ki:

    Sevgi dolu bir gün içinde yer alan ve tarafından bir şey ne kadar güzel olur mu yoksa bu gece gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.