Kiralık Aşk 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da dikkat çeken parçalardan oluşuyor. Hem bayan dizi modası takipçilerinin hem erkek dizi modası takipçilerinin yakın takibinde yer alıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri ve takıları kadar Defne ayakkabı modelleri ile de çok dikkat çekiyor. Ömer kıyafetleri, Sinan kıyafetleri ve Yasemin kıyafetleri ve çantaları bu hafta da sizlerle buluşmaya devam ediyor.Kiralık Aşk dizi kıyafetleri takipçileri her hafta bizleri yakından takip etmelisiniz.

Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri birbirinden şık parçalardan oluşuyor. Özellikle Defne kıyafetleri dikkat çekmeye devam ediyor. Defne mavi elbisesi ile çok hoş görünüyor. Defne mavi elbisesinin tasarımcısı merak edenler için galerimizde yer alıyor. Defne golf öğrenirken sarı bluz ve kot pantolon kombini ile göz kamaştırıyor. Defne kombinin markaları galerimizde sizleri bekliyor. Ayrıca Defne’nin desenli mini etek ve yeşil bluz kombini çok hoş görünüyor.Defne’nin desenli salaş ,omuzları açık elbisesi ile sezonun trendlerini yansıtıyor.

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında Yasemin yeşil bluz ve beyaz pantolon kombini ve şık siyah portföy çantası ise Yasemin stilini beğenenlerle buluşmaya devam ediyor.Ömer ise erkek dizi modasına yön veren kıyafetleri ile çok şık görünüyor. Ömer kısa kollu gömlek ve beyaz pantolon kombini ile spor şıklığı yansıtıyor.Ömer ceket, gömlek ve pantolon kombinleri ise genç iş adamları için oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Kiralık Aşk 9. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler için tüm detayları ile birlikte galerimizde sizleri bekliyor.

Kiralık Aşk 14 Ağustos 9. Bölüm Kıyafetleri:

2 Cevaplar

  1. hanife dedi ki:

    çok güzelsiniz gözlerimi sizden alamadım

  2. isimsiz dedi ki:

    pardon ama galerinize nereden giriliyo kıyafetlerin markasını göremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.