Kiralık Aşk 6. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 6. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 6. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi 6. bölümde heyecanlı ve romantik anları ile birlikte izleyenleri ile buluşurken dizi kıyafetleri de yazımızda sizleri bekliyor.  Kiralık Aşk 6. bölüm kıyafetleri birbirinden şık kombinlerle izleyenlerden ve takip edenlerden tam not aldı.

Kiralık Aşk 6. bölüm Defne kıyafetleri 24 Temmuz akşamı  yaptığı kombinlerle çok beğenildi. Rahat ve şık olmayı her durumda yakalayan Defne kıyafetleri ile pek çok kişinin stilinde de ilham kaynağı oldu. Özellikle Defne şortlu ,siyah çiçekli tulumu ile göz kamaştıran Defne mavi elbiseleri ile de beğenildi.

Kiralık Aşk 6. bölüm kıyafetleri arasında Yasemin mavi baskılı elbisesi ile göz kamaştırırken ,kolyesi ve beyaz elbisesi ile de beğenildi. Sinan kıyafetleri ise bu hafta daha renkli gömleklerden oluşmaya başladı ve Sinan Defne ilgili hislerinde değişiklik yaşamaya başladı.

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri genellikle pantolon, ceket,gömlek ve tişört kombinleri ile şık görünüm il bizlerle buluşuyor.  Kiralık Aşk 6. bölüm Ömer kıyafetleri arasında spor şort tişört kombinide yer alıyor.Özellikle Ömer beyaz tişört, mavi ceket ve gri pantolon modeli kombini ile çok şık gözüküyor.

Kiralık Aşk 6. bölüm kıyafetleri arasında geçen haftalarda Defne’nin taktığı hayal et, sev ,gülümse bileğinin hayal et parçası ile Sinan dikkatleri üzerine çekti.  Kiralık Aşk 6. bölüm kıyafetleri kıyafet detayları sizleri galerimizde bekliyor.

24 Temmuz  Kiralık Aşk Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.