Kiralık Aşk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiralık Aşk 5. bölüm  kıyafetleri

Kiralık Aşk 5. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri her hafta birbirinden şık kombinleri ile bizlerle buluşuyor.Konusu ve oyuncu kadrosu ile olduğu kadar kıyafetleri ile de dikkat çeken dizi beğenileri toplamaya devam ediyor. Kiralık Aşk kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri büyük beğeni toplarken Yasemin kıyafetleri ise hanımlardan tam not alıyor. Her hafta birbirinden şık bluz, gömlek, şort, tişört, etek, elbise ve pantolonlarla kombinlediği takılar ve ayakkabılar ile Kiralık Aşk bayan dizi kıyafetleri  çok beğenilirken, Kiralık Aşk erkek dizi kıyafetleri arasında yer alan ceket, pantolon ,tişört, gömlek ve şort kombinleri de dikkatle takip ediliyor.

Kiralık Aşk 5. bölüm kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri çok beğenilecek kombinlerle bizlerle buluşuyor. Kiralık Aşk Defne desenli kız bluz ve mini kot şort kombini ise bu haftanın en dikkat çeken parçası olarak özellikle genç hanımlardan tam not alacak.Kiralık Aşk 5. bölüm Defne sarı elbisesi ise şık olduğu kadar zarif ve trend bir parça.

Kiralık Aşk 5. bölüm Ömer kıyafetleri sezonun trendi gömlek, ceket, pantolon, tişört ve şort kombinleri ile dizi modasını takip edenlerden tam not alıyor.Ömer gri ceket, lacivert tişört ve beyaz pantolon kombini çok beğenilirken; Ömer şort gömlek kombini ise rahat ve şık görünüyor.Sizlerde Kiralık Aşk 5. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

Kiralık Aşk 17 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir