Kiralık Aşk 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 31.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 31.bölüm kıyafetleri

 

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk 30. bölümde Ömer karekterini canlandıran Barış Arduç’un hastalanması üzerine  özel bir flashback yöntemi ile çekilerek geçmişe yolculuk yapılması sağlanmıştı. Kiralık Aşk 31. bölümde Ömer geri geldi ve biz kaldığımız yerden devam ediyoruz ve dolayısıyla Kiralık Aşk kıyafetleri de kaldığı yerden şıklığı ile devam ediyor.

 

Elçin Sangu’nın Defne karekterini canlandırdığı Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilen ve dikkat çeken isim Defne kıyafetleri oluyor. Defne şık kıyafetleri ile pek çok kişinin tarzında ve stilinde rol oynuyor. Defne 31. bölüm kıyafetleri arasında kapşonlu montu ile dikkat çekecek. Kapşonunda kabarık kürk detayı bulunan mont sezonda trendler arasında yer alıyor.

 

Kiralık Aşk 31. bölüm kıyafetleri arasında farklı tarzı ile beğenileri kazanan İz kıyafetleri de yer alıyor İz kırmızı siyah kürk ceketi,kırmızı kazağı ve siyah pantolonunu şık botlar ve siyah çantası ile kombinliyor. Şık ve güzel görünen İz tam kararında bir şıklık sergiliyor.

 

Kiralık Aşk dizisinin entrikacısı Neriman kıyafetleri de özellikle orta yaş hanımların kıyafet tercihinde rol oynuyor. Neriman bluz,kazak, gömlek, pantolon modellerini kaban ,çanta ve ayakkabı modelleri tamamlıyor ve pek çok hanım bu kıyafetleri ve markalarını merak ediyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri artasında erkek modasına yön veren Ömer kıyafetleri de ilk sıralarda yer alıyor.Ömer 31. bölümde gri fermuarlı sweat ve koyu gri yakalı sweat ile dikkatleri çekiyor.Kiralık Aşk 31. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

 

Kiralık Aşk 31.Bölüm 29 Ocak Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.