Kiralık Aşk 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiralık Aşk 3. bölüm 3 temmuz kıyafetleri

Kiralık Aşk 3. bölüm 3 temmuz kıyafetleri

Kiralık Aşk 3. bölümde büyük bir moda buluşması yaşanacak. Ömer  ise moda gecesine  Defne ile katılır. Yasemin gecede Ömer’in kalbini çalmayı düşünürken, Sinan ise Yasemin’in kalbini  kazanmak ister.Moda gecesine Defne katılan Ömer Defne’ye tamamen aşık olur. Moda gecesinin sonunda ise büyük süprizler oalcaktır.

Kiralık Aşk 3. bölümde Ömer’in geceye Defne ile katılacak olması ile birlikte Neriman , Defne ‘yi geceye hazırlamak için büyük bir hummalı çalışma başlatır.Defne moda gecesine koyu mavi straplez , balık etek elbise ile katılır ve elbisesini zarif bir kolye tamamlayan Defne doğal makyajı ve örgülü topuz saç modeli ile çok şık görünüyor ve Ömer’in kalbini çalıyor.

Kiralık Aşk 3. bölüm Defne kıyafetleri arasında Defne desenli mini etek, beyaz bluz ve kırmızı hırka kombinini siyah ayakkabı ve kolye ile tamamlayarak günlük şıklığında çok güzel görünüyor.Defne’nin bir diğer kombini ise sarı yelek, beyaz bluz ve siyah etek ile çok şık.

Kiralık Aşk moda gecesi kıyafetleri arasında Yasemin mavi dantelli elbise görünüyor. Yasemin mavi elbisesini şık bileklik ve küpe ile tamamlıyor. Yasemin kırmızı elbisesi ile de çok şık ve güzel görünüyor.

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri arasında Ömer siyah smokin ile dikkat çekiyor.Ömer siyah smokinini siyah detaylı beyaz gömlek ile tamamlıyor.Ömer mavi gömleği ile çok şık görünüyor.

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında Sinan moda gecesine beyaz ceket, beyaz gömlek ve siyah pantolon smokini ile katılıyor. Sinan gecede Yaseminin kalbini kazanabilecek mi?

Kiralık Aşk 3. bölüm kıyafetleri moda gecesi kıyafetleri ile Cuma akşamının en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alacaktır. Kiralık Aşk 3. bölüm kıyafetleri ve detayları sizleri galerimizde bekliyor.

Kiralık Aşk 3 Temmuz Kıyafetleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. gunel dedi ki:

    sizi seviyorum omer ve defne

  2. revan dedi ki:

    deli asiklar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.