Kiralık Aşk 29. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Kiralık Aşk 29.bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 29.bölüm kıyafetleri

Haftanın en çok sevilerek izlenen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisi 15 Ocak Cuma günü yayınlanacak olan 29. bölümü ile yine tüm beğenileri toplayacak.Ömer ve Defne aşkı yine romantiklerin kalbini kazanacak. Tüm bunlar olurken Kiralık Aşk 29. bölümde giyilen kıyafetler tabi ki dikkatlerden kaçmayacak.

 

Elçin Sangu’nun canlandırdığı Defne kıyafetleri ile olduğu kadar saçları,makyajı ve takıları ile de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. pek çok genç hanımın tarzına Defne kıyafetleri yansımaya devam ediyor. Kiralık Aşk 29. bölümde  Defne gri ceket ile dikkatleri çekecek.Kiralık Aşk kıyafetleri denilince ilk akla gelen isim Defne olmasının sebebi sadece şık kıyafet kombinleri değil ,aynı zamanda ayakkabı ve takılarının da çok şık görünmesi.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri erkek modasına yön veren kıyafetleri de içeriyor. Pek çok kişinin yakından takip ettiği Ömer kıyafetleri takım elbiseleri ile zaten beğenileri kazanıyor,ama Ömer kazak, gömlek, sweat ve pantolon modelleri ve kış sezonun trendlerinden olan montları ile çok beğenilmeye devam ediyor. Kiralık Aşk 29. bölüm kıyafet markaları tüm detayları ile birlikte galerimizde sizleri bekliyor.

 

Kiralık Aşk 29.bölüm 15 Ocak Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.