Kiralık Aşk 28. Bölüm Kıyafetleri


Kiralık Aşk 28.bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 28.bölüm dizi kıyafetleri

28.bölümü ile 8 Ocak Cuma akşamı ekranlarımızda ki yerini alacak olan Kiralık Aşk dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Dizi izlenme rekorları kırarken Kiralık Aşk  kıyafetleri ise en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Elçin Sangu’nun canlandırdığı Defne kıyafetleri Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilenler arasında yer alıyor. Defne sadece kıyafetleri ile değil kullandığı makyaj ürünleri ile de çok beğeniliyor. Defne 28.bölüm  jean elbise ve beyaz hırka ile hem şık hem spor görünmeyi başarıyor. Şıklığını ise kolye ile tamamlayan Defne her zaman ki gibi makyajında doğallığı tercih ediyor.Defne kolları transparan siyah bluz ile şık ,zarif ve asil görünmeyi başarıyor.

 

Kiralık Aşk 28. bölüm kıyafetleri arasında Barış Arduç’un hayat verdiği Ömer kıyafetleri şimdiden beğenileri kazandı. Ömer kazak modelleri kadar taktığı saat te çok beğenildi ve erkek izleyenlerin merakını cezbetti. Ömer saat markası sizleri galerimizde bekliyor.

 

Kiralık Aşk Neriman giyim markaları, Sinan kıyafet sponsorları, Sude kıyafetleri ve Yasemin kıyafet kombinleri bu haftanın beğenilen ve merak edilen konuları arasında olacaktır.Kiralık Aşk dizi sponsorları merak edenleri galerimizde bekliyor.

 

Heyecanla beklenen Kiralık Aşk 28. bölüm kıyafetlerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum. İlerleyen zamanlarda giyilen diğer kıyafetleri de markaları ile birlikte sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Kiralık Aşk 28. bölüm kıyafet markaları için galerimizi gezmeye ne dersiniz?

 

Kiralık Aşk 28.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.