Kiralık Aşk 25. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 25. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 25. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi bakalım bu hafta nasıl heyecanlarla bizlerle buluşacak. Ömer ve Defne tasarımları ile artık karşı karşıya mı olacaklar? Ömer ile Defne ilişkisi düzelecek mi? Yoksa işler iz’in gelmesi ile birlikte karışacak mı?  Heyecan dolu 25. bölüm bizleri 11 Aralık Cuma akşamı Star Tv ekranlarında bekliyor. Bu heyecanlı bölümün şahane kıyafetleri ise sizleri Kiralık Aşk 25. bölüm kıyafetleri ile bu yazımızda bekliyor.

 

Pek çok kişinin dizi modasında ilk sıralarda takip ettiği Kiralık Aşk kıyafetleri her hafta büyük beğeni kazanmaya devam ediyor. Kiralık Aşk dizisi her hafta bayanların yakından takip ettiği Defne kıyafetleri kadar Yasemin kıyafetleri ve Sude kıyafetleri ile büyük beğeni kazanırken ilgileri de topluyor. Kiralık Aşk dizisine dahil olduğu anlarda İz kıyafetleri ise hanımlardan tam not alıyor.

 

Dizi modasında erkek izleyenlerin yakın takibinde yer alan Ömer kıyafetleri ve Sinan kıyafetleri kadar Koray kıyafetleri ve Deniz kıyafetleri de beğenileri kazanarak takip ediliyor.Ömer kıyafetleri özellikle şık ve cool giyinmek isteyen beylere hitap ederken her hali ile rahat, spor ve şık olmak isteyenler ise Sinan kıyafetlerini yakından takip ediyor. Bununla birlikte Koray kıyafetleri farklı stili ile ilgi çekiyor. Kiralık Aşk dizi kıyafetleri dizi modası takipçilerine yön vermeye devam ediyor.

 

Kiralık Aşk Defne kıyafetleri özellikle yakından izleniyor. Defne stili pek çok hanımın stiline ilham verirken kıyafetleri ile olduğu kadar ayakkabı,çizme ve botları ile de yakından takip edilen Defne takıları ile de çok beğeniliyor. 25. bölümde ise sezonun en trend parçalarından olan kamuflaj mont ile göreceğimiz Defne çok hoş görünüyor.

 

Sezonun başarılı dizilerinden olan Kiralık Aşk her hafta Cuma akşamı ekranlarımıza konuk olurken dizi kıyafetleri ise yazılarımızda sizlerle buluşuyor. Özellikle Pek çok kişi Kiralık Aşk kıyafet markaları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için bizi takip ediyor ve bizlerde her hafta kıyafetleri ve markaları sizlerle paylaşıyoruz.

 

11 Aralık Kiralık Aşk 25. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.