Kiralık Aşk 21. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 21. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 21. bölüm kıyafetleri

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk her Cuma olduğu gibi bu Cumada izleyenlerini ekranların başına kilitleyecek. Ömer ve Defne aşkı izleyenlerin ilk olarak ilgilendikleri konu oluyor. Bunun dışında da Kiralık Aşk yayınlandığı andan beri büyük beğeni topluyor. Konusu ve oyuncu kadrosu kadar Kiralık Aşk kıyafetleri de beğenilmeye devam ediyor.

 

Her geçen bölüm daha şık ve zengin giyinen Defne kıyafetleri en beğenilen bayan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri 21. bölüm ile de çok beğenilecek . Defne’nin Ömerle dans ederken giydiği yeşil ince askılı elbisesi çok beğenildi , bu bölümde de göreceğimiz elbise kadar siyah ayakkabı da çok beğenildi . Defnenin yeşil elbise ve siyah ayakkabı markaları öğrenmek isteyenleri galerimizde bekliyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri özellikle bayan izleyiciler tarafından yakın takip ediliyor.Defne kıyafetleri kadar Sude kıyafetleri, Yasemin kıyafetleri ve Neriman kıyafetleri dikkat çekiyor. Sude genç hanımların daha çok beğenisini kazanırken tarz kıyafetleri ve markaları en çok aranan konular arasında yer alıyor.Bunun dışında Yasemin kıyafetleri de yakından takip ediliyor.

 

Kiralık Aşk 21. bölüm kıyafetleri erkek izleyenlerin de dikkatini çekecek kıyafetlerden oluşuyor. Özellikle Ömer ve Sinan kıyafetleri her hafta büyük beğeni kazanıyor. Ömer pantolon,ceket, gömlek ve tişört modelleri ile; Sinan gömlek, yelek, hırka,kazak ,pantolon ve ceket markaları ile dikkatleri çekiyor. Deniz kıyafetleri de erkek dizi modası takipçilerinin beğenisini kazanıyor.

 

Kiralık Aşk 21. bölüm 13 Kasım Cuma akşamı izleyenleri ile Star Tv ekranlarında buluşurken siz dizi modası takipçileri ise Kiralık Aşk 21. bölüm kıyafetleri ve markaları ile galerimizde bir araya geliyorsunuz.

 

13 Kasım Kiralık Aşk Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.