Kiralık Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 20.bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 20.bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi Cuma akşamlarının en sevilen ve yakından takip edilen  fenomen dizilerinden birisi. Pek çok kişinin severek izlediği dizinin 20. bölümü yine  heyecanla bekleniyor ve beğeni ile izlenecektir. Kiralık Aşk 20. bölüm kıyafetleri de merakla bekleniyor. Özellikle Defne yeşil elbise,ayakkabı ve kolye , Ömer takım, Sude küpe ve Koray trençkot markaları merak edilecektir. Bizlerde bu konuları sizler için araştırıyoruz ve kıyafetler ile dizi sponsorlarını galerimizde bir araya getiriyoruz.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilen ve yakından takip edilenler arasında ilk sırada yer alıyor. Dizide giyilen kıyafetler kadar , ayakkabı modelleri ve takılan takılarda dikkatlerden kaçmıyor.Hem bayan takı modelleri çok beğeniliyor. Hem de erkek takılardan bileklikler yakından takip ediliyor.

 

Sezonun erkek modasına yön veren Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri,pek çok kişinin stilini etkiliyor. Ömer takım elbise model ve renkleri ile takım elbiseleri kombinlediği gömlek ve tişörtleri yakından izleniyor. Bununla beraber Ömer tişört, mont, ceket, pantolon, şort ve kazak model ve markaları yakından takip edilmeye devam ediliyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında Sinan kıyafetleri, Deniz şıklığı ve Koray tarzı da erkek modasına yön veren kıyafetler arasında yer alıyor. Baya modasına yön veren kıyafetlerin başında Defne kıyafetleri gelse de , Sude ,Yasemin ,Neriman ve İz kıyafetleri yer alıyor.

 

Kiralık Aşk 20. Bölüm Defne Kıyafetleri:

Kiralık Aşk dizisinde Defne karekterini canlandıran Elçin Sangu  gerek oyunculuğu gerek güzelliği ile dizinin sevilen ve beğenilen karekterinin başında geliyor. Defne kıyafetleri de her hafta aranma rekorları kırmaya devam ediyor. Kiralık Aşk Defne kıyafet sponsorları merakla yakından takip ediliyor. 20. bölüm Kiralık Aşk Defne kıyafetleri ise çok beğenilecek olan kıyafet, takı ve ayakkabı modellerinden oluşuyor.

 

20. bölümde Defne yeşil elbisesi ile çok şık ve güzel görünüyor. Defne ve Ömer katıldıkları baloda çok hoş görünüyorlar ve Defne kıyafet tercihinde yeşil renk elbise , siyah ayakkabı ve zarif bir kolye kullanıyor.Defne elbise olarak bir başka sahnede sade siyah düz bir elbise, uzun siyah ceket ve siyah çanta kombini tercih ediyor ve şık olduğu kadar asil ve zarif de görünüyor.

 

Kiralık Aşk 20. bölüm Defne kıyafetleri arasında yakası kürlü mont/parka ,minik puanlı/benekli mavi gömlek, mavi gömlek ile taktığı bakır renkli yuvarlak kolye,kareli gölek, gri triko, lacivert pantolon ,gri krem kaban ,renkli hırka ve aksesuarlar dikkat çeken diğer kıyafetler arasında yer alıyor.Sizlerde Kiralık Aşk Defne kıyafet markaları ve Kiralık Aşk 20. bölüm kıyafet markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

6 Kasım Kiralık Aşk 20. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.