Kiralık Aşk 18. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 18. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık Aşk 18. bölüm dizi kıyafetleri

Kiralık  Aşk 18. bölümde Ömer ve Defne ilişkisi düzelecek gibi görünüyor. Sinan Ömer’in hazırladığı kış koleksiyonunu Deniz’e verdiğine pişman oluyor ve Ömer ne yapacağını bilmezken ,Defne kış koleksiyonunu yeniden yapabileceği konusunda Ömer’i ikna ediyor.Ömer çalışmaya başlıyor , ama İz Ömer’in bitireceğine inanamıyor. Bakalım kim haklı çıkacak? Ömer’in yeni çizimleri nasıl olacak? Bu arada bu suç Yasemin’in üzerine mi kalacak? Kiralık Aşk 18. bölüm heyecanı şimdiden izleyenleri sararken aynı anda Kiralık Aşk 18. bölüm kıyafetleri de merak ediliyor.

 

Kiralık  Aşk kıyafetleri arasında her hafta Defne kıyafetleri zirvede ki yerini koruyor. Defne 17. bölümde giydiği siyah düz sade elbisesi ve koyu yeşil deri ceketi ile tam anlamıyla haftanın ikonu oldu. 18. bölüm başlarında da Defne koyu yeşil deri ceket ve siyah elbise kombini görünecek. Defne bu hafta spor şıklık içinde. Şık mavi gömlek, lacivert trençkot/ceket  ve koyu renk kot pantolonu nu bileklikler ve siyah fular kolyesi ile tamamlıyor.

 

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri her hafta yakından takip edilen erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Ömer takım modelleri, ceket, gömlek ve pantolonları kadar tişört modelleri de çok beğeniliyor ve erkek modasına yön veriyor. Ömer 18. bölümde Defne ile uyum içinde mavi gömlek ve lacivert ceket şıklığında görünecek.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetlerinde Yasemin şıklığı her zaman beğenileri kazanırken Neriman’ın Sude için verdiği partide giydiği payet ve pul işlemeli elbisesi ile biraz kalın gözüktü , amam 18. bölümde giydiği siyah pantolon ve mavi bluz kombini çok şık ve kolyesi şahane gözüküyor.

 

Kiralık Aşk dizisi 18. bölümde herkes mavi ve lacivert şıklık içinde Sinan desenli koyu mavi gömlek ve lacivert ceket kombini ile çok şık ve bir o kadar şaşkın ve üzgün görünüyor. Kiralık Aşk 18. bölüm kıyafetleri  ve markaları ile ilgili tüm detaylar için sizlerde galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

23 Ekim Kiralık Aşk 18. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.