Kiralık Aşk 17. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 17. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 17. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk kıyafetleri her hafta yayınlanan yeni bölüm şıklıkları ile sizlerle yazılarımızda buluşuyor. Diziyi izlerken kıyafetlerin şıklığı ile olaylar arasında kalıyorum. Şık kıyafetleri ve detayları sizlerle buluşturmak istediğimden dizide kıyafet ve aksesuarları daha dikkatle takip ediyorum. Kiralık Aşk dizi sponsorları ve markaları yazımızda sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Kiralık Aşk 17. bölüm kıyafetleri arasında Defne  siyah elbise, yeşil deri ceket, siyah küpe ve bileklik markası; iz kıyafetleri, Sinan kıyafet kombinleri, Ömer takım modelleri ve Koray kıyafetleri  en dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

17. bölüm Defne siyah uzun düz elbise sade ve  asil görünürken Defne siyah elbisesini koyu yeşil şık deri ceket ile kombinleyerek elbiseye çok farklı bir hava kattı. elbisesini şık bir bileklik ve siyah küpe ile tamamlayan Defne çok şık görünüyor.

 

Kiralık Aşk 17. bölüm İz kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. iz spor şıklığı içinde mükemmel görünebilen kadınlardan. İz mavi gömlek ve jean pantolonunu  uzun kolye ile tamamlayarak güzelliğini ortaya çıkardı.İz beyaz gömlek ve kolye kombini deri ceket ile tamamlayarak sezonun trendlerini yakalamış.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri Ömer kıyafetleri ile erkek modasına yön vermeye devam ederken Sinan kıyafetleri de erkek modasına yön veren bir başka erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Sinan kıyafetleri rahat ve şık kombinleri ile beğenileri topluyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri kadar aksesuar modelleri de en çok beğenilen dizlerden birisi. Gerek takılan takılar gerek kullanılan aksesuarlar, çantalar ya da ayakkabılar en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Kiralık Aşk 17. bölüm kıyafetleri ve markaları detayları ile birlikte galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

16 Ekim Kiralık Aşk 17. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.